Hamburgerin adresi; Vintage Burger

Hamburger yemeği sevmeyen yoktur herhalde, hele bir de butik bir mekan olunca değmeyin keyfimize! İşte bu yüzden kesinlikle Vintage Burger’in lezzetlerinin tadına bakmalısınız. Hem lezzet konusunda çok başarılılar hem de harika bir konseptleri var…

01 Haziran 2018 11:51
Hamburgerin adresi; Vintage Burger
Vintage Burger’in logosundan ve menüsünden de anlaşılacağı üzere retro esintileri oldukça yaşatıyorlar. Vintage Burger’in Kadıköy şubesini ziyaret ettiğinizde kapıdan adım atar atmaz çok tatlı bir atmosferle karşılaşacaksınız ve içeriye doğru ilerlediğinizde retro esintileri yaşatan posterler hemen gözünüze çarpacak. Ayrıca arkadaş grubunuzla gittiğinizde eğlenceli dakikalar geçirmeniz için bir bilardo masası da bulunuyor.


Tartışmasız Kadıköy’de en lezzetli ve kaliteli hamburgerleri Vintage Burger’de yiyeceksiniz. Çok çeşitli hamburgerleriyle Vintage Burger’de asla doymayacaksınız.


Ayrıca Vintage Burger’de kendilerine özgü hazırlanan leziz hamburler çeşitlerinin yanı sıra, hot doglarından da yiyebilirsiniz. Vintage Burger’i diğer fast food markalarından ayıran en önemli özelliklerinden birisi ise inanılmaz lezzeti olan mükemmel tatlıları... Vintage Burger’de hamburgerlerin üstüne enfes tatlılarından da yiyerek gününüzü mükemmelleştirebilirsiniz.


DİLA TOPCU
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Vintage Burger

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz