Hakan Altun Sahne'si coşturdu!

Aşk şarkılarının tebessüm eden yüzü, arabesk ve fantazi müziğin sevilen ismi Hakan Altun, Sahne İstanbul’da hayranlarına unutulmaz bir gecce yaşattı.

02 Kasım 2014 17:44
Hakan Altun Sahne'si coşturdu!
ARABESK CANDIR!

BVS Group’a ait olan Avrupa’nın en iyi gecce kulübü ‘Sahne İstanbul’da yaklaşık 700 hayranına kendi bestelerinin yanısıra çok sevilen şarkıları da seslendiren Altun, “Müziğin her türlüsü güzel ama arabeskin tadı bir başka. Arabesk candır. Arabesk hayatın kendisidir. Yaşasın arabesk” diye konuştu.

Bu sözleri hayranları tarafından coşkuyla alkışlanan Hakan Altun’u dinlemek için Özlem Yıldız ile Derya Tuna birlikte ‘Sahne İstanbul’a gelmişti. Futbolcu Tuncay Şanlı da arkadaş grubuyla ünlü sanatçıyı dinleyenler arasındaydı.


Programının ikinci bölümünde hareketli şarkılar seslendiren Hakan Altun, arabesk parçalarla hüzünlendirdiği hayranlarını bu kez coşturup oynatmayı başardı.

‘ANKARA’NIN BAĞLARI’, GANGNAM STYLE’DAN DAHA İYİ!

Altun ‘Ankara’nın Bağları’ isimli hareketli şarkıyı ise şöyle anons etti:

“Şimdi söyleyeceğim parçanın PR’ı iyi yapılsaydı, tüm dünyaya yayılırdı. Gangnam Stiyle’dan daha çok patlar, tanınırdı.”

Hakan Altun Ankara’nın Bağları’nı söylemeye başladığında, Sahne İstanbul’u dolduran tüm hayranları ayaktaydı…
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Restoran , Club , Sahne İstanbul , Hakan Altun

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz