Hakan Altun, Nossa Costa sahnesinde!

Hakan Altun yakın zamanda yaşadığı acı kaybından sonraki ilk sahne programında Nossa Costa’da sevenleri ile buluştu. İşte detaylar...

27 Kasım 2017 16:12
Hakan Altun, Nossa Costa sahnesinde!
Nossa Costa’yı ağzına kadar dolduran sevenleri, ünlü sanatçıyı bu zor günlerinde de yalnız bırakmayacağını gösterdi. Gün içerisinde rezervasyonlarını kapatan mekanın merdivenlerinde bile kendisini izlemek için gelen kalabalık gruplar vardı.

Kapıda kuyrukların oluştuğu Nossa Costa’da, Hakan Altun’a sevgi seli vardı.

HAKAN ALTUN en sevilen parçaları ile gecceye başlarken yeni ve eski parçalarından karma bir repertuvar ile tüm duygularını sevenlerine şarkıları aracılığı ile yaşattı.


16 Aralık’ta tekrar sevenleri ile birlikte olacağını da sahneden duyuran Altun, 2018 yılbaşı geccesine Nossa Costa sahnesinde gireceğinin de müjdesini verdi.

Geccenin konukları arasında bulunan Sinan Özen’i de sahnesine davet eden Hakan Altun, 15 Aralık’ta Sinan Özen’in de Nossa Costa sahnesinde olacağını tüm misafirlere kendi sahnesinden duyurdu.


Uzun süredir Nossa Costa’da çıkmadığını belirten sanatçı, "Özlemişim Nossa‘yı ve sizleri, bundan sonra bu kadar uzun ayrı kalmayacağız." dedi.

Gecce de duygusal anlar yaşandığı gibi, coşkulu anlar da gecceye damgasını vurdu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: nossa costa , hakan altun , sinan özen

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz