Hafta sonu önerileri

Tüm haftanın yorgunluğunu ve stresini atmaya, unutulmaz lezzet deneyimleri yaşamaya hazır olun! İşte hafta sonu için harika lezzet önerileri ve birbirinden eğlenceli aktiviteler..

21 Ağustos 2015 11:35
Hafta sonu önerileri
GECCERESTORAN MOBİL ile farkı hisset!GECCE MEKAN OSCARLARIBu hafta vizyona girenler..Art of Food yazdı..Berrak Tangülü yazdıGizem'li Tatlar yazdıMs. Gurme yazdıAĞUSTOS LEZZETİ: SARDALYAİzle izle doyamadık!ETKİNLİKLERKAHVALTI ÖNERİLERİ

Kadın - Moda

Çabasız seksilik: Yarım topuzSezon paçaları kıvırın diyorTiyatro

Benim Adım Anna

22 Ağustos 2015 21:00 , Tiyatro Karakutu , İstanbul

Yoksul hayatından kurtulmak için İstanbul'a giden Anna'nın başından geçen olayların anlatıldığı "Benim Adım Anna", ağustos ayında Tiyatro Karakutu'da sizlerle buluşuyor.

Anna da diğerleri gibi, hayallerinin peşine düşer, yoksul hayatından kurtulma umuduyla İstanbul'a gelir. Özlemleriyle baş başa, korunmasız, yapayalnız bir kaçaktır artık. Yolculuk genç kızı hiç istemediği bir noktaya getirir. Arzu ve şiddet dolu, tehlikeli bir ortamın içine düşer ve hiç olmaması gereken bir adama aşık olur. Gene de hayat sürprizlerle doludur. Tam kadın satıcısı Torba'nın kölesi olacakken, aşk tüm hayatını değiştirir. Sonrasında ise hiç beklenmedik bir olay gerçekleşir.

Yazan, yöneten: Egemen Sancak
Oyuncular: Erşan Özhim, Hamdi Alp, Ayça Çetin, Mevlüt Atış
Teknik uygulama: Çağla Özkurt

Kitap

Bana Hiç Seni Seviyorum Demedin

Yazar: Evrim Milaslı


"Sanki bir film izliyor gibiydim. Kollarım ve başım vücuduma ağır geliyordu. Ayaklarım kendiliğinden, benden habersiz ilerliyordu. Kim nereye götürürse oraya gidiyordum. Saat kaçtı, hangi gündeydik hiç farkında değildim. Bu haldeyken ilaç vermeye çalışan bir yakınımızı reddetmiş olmama kendim de şaşırmıştım. Zaten bitkisel hayattaydım, her şeyden daha da kopmak istemiyordum. Acımı dibine kadar yaşamam lazımdı. Bu benim ödediğim bedeldi."

'...Artık bir son vermemiz gerektiğini düşünüp yavaş yavaş durdurduğumuzda burnumu boynuna dayayıp kokusunu içime çekerek bir beş dakika da öylece kaldım. Çok tanıdık, bebek gibi, pudralı kokusuyla kendimden geçmiştim. Sanki yıllardır sevgiliymişiz, o uzak bir yerlere gitmiş de yeni gelmiş gibi bir özlem içerisindeydim. Ama bir anda beynimde bir şimşek çaktı ve hemen kalkıp yanına oturdum.'

Bir sabah uyandığında hayatının asla eskisi gibi olamayacağını anlayan 19 yaşındaki Merve'nin gözüyle dünyasındaki bütün renklerin kimi zaman ölüme, kimi zaman bir aşka dönüşmesinin hikayesi.

Sayfa Sayısı: 291

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Cinius
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz