Hafta sonu ne yapsak?

Konserler, partiler, tiyatro, sinema, festival, kitap, müzik... Ve sizin için seçtiklerimiz... Hafta sonu ne yapsak, ne yesek, ne alsak, nereye gitsek?

29 Kasım 2013 13:40
Hafta sonu ne yapsak?
BOSTANCI DEDİKODULUGÜNAYBLUSH ATİYETHE AGENCYLUCCAPROPAGANDASUNSET

Pazar geccesi Havana Salsa Sunset'te..İstanbul'u eğlendiren mekanlarLA TORRE'nin sıra dışı lezzetleriBrunch'ın en iyi 10 adresiKonser

Sibel Can, 30 Kasım'da Bostancı Gösteri Merkezi'nde! Yoğun İstek Üzerine Yeniden!


Sibel Can, Anadolu yakası dinleyicileriyle buluşmak için yoğun istek üzerine Bostancı Gösteri Merkezi'nde yeniden sahne alıyor… Aynı mekanda geçtiğimiz yıl birkaç kez konser veren ve izdiham derecesinde ilgi gören Sibel Can, yeni albüm öncesi yine Bostancı Gösteri Merkezi'nde dinleyicileriyle kucaklaşacak.

Muhteşem repertuarı ve sahne dekoruyla her zamanki gibi gözleri kamaştıracak olan Sibel Can, konser için özel iki elbise siparişi verdi bile… Konserlerinden arta kalan zamanında stüdyoda yeni albümünün son hazırlıklarını yapan Sibel Can, sanat yaşamının tüm birikimini kullanacağı son albümü için 'duygularımın bir özeti' diyor...

****

İskandinav cazının en yetenekli isimlerinden biri olarak gösterilen Mathieas Eick, 30 Kasım'da Salon İKSV'de sahne alıyor.


2007’de International Jazz Festivals Organization tarafından uluslararası cazın en yetenekli ismi olarak ödüllendirildi. Chick Corea, Pat Metheny, Manu Katché ve Jacob Young gibi saygın isimlerle müzikal işbirliklerine imza attı. Avrupa’nın saygın caz festivallerinde boy gösterdi. "The Door" (2008) ve "Skala" (2011) adlı iki solo albüm yayımlayan başarılı sanatçı, Norveçli elektronik caz grubu Jaga Jazzist ile de tanınıyor. 20. İstanbul Caz Festivali’nde Tünel Şenliği kapsamında sahneye çıktı. Beşlisiyle birlikte şimdi de Salon’un konuğu oluyor.

Tiyatro

Olmasaydı


Mustafa Kemal'in İngiliz tarafından öldürülmesini, daha sonrasında da Vahdettin ve Damat Ferit'in yönetime geçmesini konu alan "Olmasaydı", Müjdat Gezen Tiyatrosu'nda sahneleniyor.

30 Kasım 2013 15:30 - 30 Kasım 2013 20:30

Sinema

Bu hafta vizyona giren filmler..Kitap


Alışveriş

Chanel-Rouge Double Intensité


Makyajda kolaya kaçmak huyunuz olduysa ‘Chanel Rouge Double Intensité’ tam size göre. Bir ucunda mikro pigment ve polimerler sayesinde kalıcılığı arttırılmış iddialı renkler varken diğer ucundaysa dudak parlatıcısı var. Artık rujdan yana sıkıntınız hiç olmayacak ve kalıcı makyajın tadını çıkaracaksınız. St-Honoré, Paris’te bulabileceğiniz bu ürünün 10 farklı rengi bulunuyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: konser , tiyatro , etkinlik , hafta sonu

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz