Hafta sonu ne yapsak?

Tüm haftanın yorgunluğunu ve stresini atmaya, unutulmaz lezzet deneyimleri yaşamaya hazır olun! İşte hafta sonu için harika lezzet önerileri ve birbirinden eğlenceli aktiviteler..

29 Ocak 2016 13:30
Hafta sonu ne yapsak?
HAFTANIN EN POPÜLER 10 MEKANI

ŞEHİRDE HAFTA SONU EĞLENCESİ
Art of Food yazdı..

Berrak Mekanlarda yazdı..
Mekan Delisi yazdı..
Gizem'li Tatlar yazdı..
RESTORAN TÜM HABERLER
VİZYONDAKİLER
TİYATRO ÖNERİSİ

HEPİMİZİN ÖYKÜSÜ AYNI


Dario Fo-Franca Rame'nin kaleme aldığı iki perdelik oyun "Hepimizin Öyküsü Aynı", şubat ayı boyunca Craft Tiyatro'da...


KİTAP ÖNERİSİ

Osmanlı'ya Bakmak


"Osmanlı İmparatorluğu modern dünya ve milliyetçilik karşısında yıkılan son Roma'dır. Bu tip bir imparatorluk bundan sonra olamaz."

Osmanlı'ya Bakmak kitabında Haçlı birliğini dirilten Fetih'ten, Osmanlı tarihinin tartışmalı pek çok olay, kavram ve kurumu ele alınıyor. Mohaç'tan Kırım Savaşı'na, Osmanlı tarihi boyunca hep bir muamma olarak kalan Ortadoğu'dan Mısır ile olan ilişkilere, Kavalalı Mehmet Ali Paşa sorunundan sürgündeki Şehzade Cem Sultan'a, kadınlar saltanatının en güçlü ve simge ismi Kösem Sultan'dan II. Abdülhamid'e, Osmanlı'daki milletler ve dinler mozaiğinden Balkanlar'daki milliyetçilik hareketlerine… Osmanlı Batılılaşması, diplomasi, dışişleri, Tanzimat ve Meşrutiyet dönemine kadar pek çok konu İlber Ortaylı'nın akıcı kalemiyle bu kitapta.

GECCEMEKAN MOBİL ile farkı hisset!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz