Hafta sonu ne yapsak?

Konserler, partiler, tiyatro, sinema, festival, kitap, müzik... Ve sizin için seçtiklerimiz... Hafta sonu ne yapsak, ne yesek, ne alsak, nereye gitsek?

10 Ocak 2014 10:48
Hafta sonu ne yapsak?
SAHNE İSTANBULGÜNAYTHE AGENCYBILLIONAIRE CLUBNEŞE MORE TAVERNAASETRİNZORBA TAVERNACEVRİYEEN İYİ BRUNCHTiyatro


"Dur Bi Dakka!" diyerek kahkahaya boğan Apo Kaya, şimdi de "Ne İstediniz?" diye soruyor!

Apo Kaya; geçtiğimiz sezon yazıp yönettiği, Derya Karadaş’ın başrolünde seyirciyi kahkahaya boğan “Dur Bi Dakka!” oyununun ardından şimdi de “Ne İstediniz?” diyerek seyirciyi şaşırtmaya hazırlanıyor! Senaryosu ve yönetmenliği yine Kaya’ya ait olan “Ne İstediniz?”; Didem Balçın, Olgun Toker, Lila Gürmen, Gürsu Gür, Süleyman Felek gibi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekerken, usta oyuncu Mustafa Alabora da barkovizyonda konuk oyuncu olarak karşımıza çıkıyor. Barkavizyondaki diğer isimler ise, Lara Yalçın ve Furkan Yücel...

Suzan, komşusunun evinde beş gün boyunca durmadan çalan telefon sesinden rahatsızlık duyar. Evde kimsenin olmadığını anlayınca, apartman görevlisi Kemal ile birlikte, içeri girmeye karar verirler. Telefonu cevaplamaya kalktıkları sırada ise tehlikeli bir durumun içine düşerler. Tam evi terk edeceklerken; ev sahibini aramaya gelen Mesut ve Ece ile karşılaşırlar. Onların da olaya dahil olmasıyla işler iyiden iyiye çığrından çıkar. Komik bir örgüyle başlayan hikaye, eve sonradan gelen Gökay’ın anlattıklarıyla boyut değiştirir.

11 Ocak 2014 20:30
Tiyatro Karnaval Gönül Ülkü & Gazanfer Özcan Sahnesi

Sinema

Bu hafta vizyona giren filmler..Konser

Juveniles


Fransız synth-pop ikilisi Juveniles, 80'leri hatırlatan elektro-pop melodileri ile Salon İKSV'de...

2011'de We Are Young adlı single ile adlarını duyuran Juveniles, ertesi yıl Through The Night adlı bir EP yayımladı. Fransa'da Transmusicales ve Inrockuptibles festivallerinde boy gösterdikten sonra İngiltere, İsveç, Kanada ve ABD'ye uzanan ikili, kendi adlarını taşıyan ilk albümlerini Haziran 2013'te dinleyicilerle buluşturdu.

11 Ocak 2014 22:30
Salon İKSV, İstanbul

Kitap

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: hafta sonu , sinema , tiyatro , etkinlik , festival , konser

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz