Hafta sonu ne yapsak?

Ramazan ve yaz ayı olan Haziran ile birlikte sofralar şenlendi, etkinlikler çoğaldı. Peki bu hafta sonu ne yapsak? Tüm etkinlikler yazımızın devamında...

02 Haziran 2017 10:05
Hafta sonu ne yapsak?

-Luxury Lifestyle Dergisi D&R'da!-

***

GECCE MEKAN YAZARLARININ TAVSİYELERİNİ OKUMADAN GEÇMEYİN!

ART OF FOOD // Sedef Türker röportajı: The İstanbul Butcher'da harikalar yaratan bir şef: Melih Demirel

TATLI GURME // Aygün Aydın yazdı: İstanbul'un en popüler otelleri

***

YOKSA SİZ HALA GECCEMEKAN'I TELEFONUNUZA İNDİRMEDİNİZ Mİ?


***

HAFTANIN POPÜLER 10 MEKANI


***

Ramazan'ın en iyi mekanları ve menüleri için resime tıklayınız:


***

GECCE DEDEKTİFİ İŞ BAŞINDA!

100 GECCE DEDEKTİFİ iş başında... @geccemekan bir ilke daha imza atıyooooor!!! 17 yıldır yeme, içme ve eğlence sektörünün öncülerinden olan #GecceYayınGrubu bu kez de 100 dedektifle #Türkiye genelinde mekan soruşturmasına başlıyor… İş, sosyete, sanat, spor ve medya dünyasından gezmeyi ve yeni lezzetler denemeyi seven 100 Gecce Dedektifi… Mekanları dolaşacak… Farklı lezzetler deneyimleyecek… Yorumlayacak… Puanlayacak…

***

Bu yaz düşlediğiniz tatil Galen Türkbükü Bodrum'da!


***

Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku // İLHAMİ ALGÖR


"Her şeyin iyi gittiğini nerden çıkarıyorsun?" dedi. "Herif rüzgârı kendinden menkul uçurtmanın teki. Ara sıra telleri takılır gibi kadına geliyor gece yarısı." "Fakat Müzeyyen, bu derin bir tutku," dedim. Tırsmaya başlamıştım. Haklı olabilirdi. "Evet, biraz sapık ve tek taraflı bir tutku," dedi, arkasını dönüp gitti. Hikâyeye göre adam, kadını çok seviyor, sevdikçe ruhu büyüyor, eve sığmıyor... Bülbülün çilesi, yazarın zulası... İnceden sarma bir sigara, inceden bir bardak... Jak Danyel isimli bir şişe, Hicran isimli bir yara, tuhaf isimli bir roman. Kafamız iyi, açmayın kapağı, biz böyle iyiyiz.

***
Wonder Woman
Wonder Woman olmadan önce Amazon prensesi olan Diana, yenilmez bir savaşcı olarak eğitilmiştir. Yetiştirildiği gözlerden uzak cennet adanın üzerinden geçen bir Amerikan Pilot’unun uçağı düşer, ve bu kazadan kurtulan pilot baygın olarak adanın kıyılarında bulunur. Pilot, Diana’ya adanın dışındaki dünyada büyüyen savaş tehdidinden bahseder. Bu tehdidi durdurabileceğine inanan Diana, adayı terk eder. İnsanlığın yanında tüm savaşları durdurmak için çarpışan Diana, tüm güçlerini ve gerçek kaderini keşfedecektir. Patty Jenkins’in yönettiği filmin senaryosu Allan Heinberg ve Geoff Johns’a, hikayesi ise Zack Snyder & Allan Heinberg’e ait. Filmin karakterleri DC Entertainment’dan uyarlanmıştır. Wonder Woman karakteri, William Moulton Marston tarafından yaratılmıştır. Filmin yapımcılığını Charles Roven, Zack Snyder, Deborah Snyder ve Richard Suckle, yönetici yapımcılığını ise Rebecca Roven, Stephen Jones, Wesley Coller ve Geoff Johns üstlenmişlerdir.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz