Hafta sonu ne yapsak?

Bu hafta sonu İstanbul’da eğlence patlaması yaşanıyor. Eğlencenin bin bir yüzü bu hafta sonu da şehri sarıyor. Tabak kırmak isteyene de bir etkinlik var, rahatlayıp uzaklara dalmak isteyene de; kurtlarını dökmek, dansa doymak isteyen de, müziğin keyfini çıkarmak isteyen de istediğini bulacak! İşte şehrin en iyi eğlenceleri..

07 Ekim 2016 13:07
Hafta sonu ne yapsak?
HAFTA SONU ROTALARI..

Sizin için 7 gün 24 saat gezen ve keşfeden GecceMekan ekibinin kaleminden hafta sonu rotalarını çizmeye ne dersiniz? İşte size harika öneriler..

***

Art of Food "Yazın son demleri" diyor!

"Her şeyin en güzel yeri değil midir sonu? Bittiğini anladığın her şey birden bire kıymete biner. Ama her bitişinde mucizevi bir başlangıç olduğunu unutma sakın! O yüzden yazın bitmesine üzülmek yerine, son demlerinin keyfini nerede çıkarabilirsin buna odaklan. İşte şehirde yazın son demlerini yaşayabileceğin en keyifli mekanlar.."
***

Berrak Mekanlarda haftanın önerisi.. "Beylerbeyi Doğa Balık: Boğaz'ın ortasında tarihi keyif"

Restoranın adı olan Sticky Fingers’ın anlamı "yapışkan parmaklar" demek, tavuk kanatlarını yemenin bedeli de bu olsa gerek. Farklı soslarla yapılan, lezzetli tavuk kanatları ve lezzetler kadar eğlenceli yemek sunumları; durmayın elinizi sosa bulayın dedirtiyor.
***

Mekan Delisi/Linet Yurdakul yazdı...
Style & City / Selin Sunay yazdı... "İstanbul'a yeni trend: Le Baron"

***

KIPIR KIPIR HAFTA SONU..***

Bu haberleri bilmende fayda var..

Bu mekanları bilmende fayda var..

***


KIŞ GERİ GELDİ! İŞTE SİZLERE BİRBİRİNDEN ÖZEL ÖNERİLER

En iyi Risotto mekanları!En eğlenceli bekarlığa veda mekanlarıEn iyi sushi mekanları!
***

GECCEMEKAN MOBİL ile farkı hisset!***

OKU OKU DOYAMADIK!

Casus
Yazar: Paulo Coelho


Yanlış devirde doğmuş bir kadınım ben, hiçbir şey düzeltemez bunu. Gelecekte hatırlanacak mıyım, bilmiyorum ama şayet hatırlanırsam mağdur bir kadın olarak değil, cesur adımlar atmış ve ödemesi gereken bedeli korkmadan ödemiş biri olarak görülmek istiyorum.

Mata Hari'nin tek suçu özgür bir kadın olmaktı: Sınırlar ve sınırlamalarla dolu bir dünyada kaderine boyun eğmeyen bir kadın...

Paulo Coelho, 20. yüzyıl başında casuslukla suçlanarak idama mahkûm edilen Mata Hari ile avukatı arasındaki yazışmalardan yola çıkarak kurguladığı Casus'ta bu olağanüstü kişiliği bir roman kahramanına dönüştürerek hayatın ve aşkın gizemlerini sorguluyor.

VİZYONDA!

Trendeki Kız/b]Rachel her gün aynı trene binip aynı çifti izliyordu. Çiftin başına gelenleri bütün ülke duyduktan sonra, hayatlarına dahil olmaya karar verdi. Paula Hawkins' in haftalarca New York Times' da en çok okunanlar listesinde 1. olan kitabından uyarlanmıştır.

KANYON
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: hafta sonu ne yapsak

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz