Hafta içi açık, hafta sonu kapalı mekan: 11/2

Etiler'in gözde mekanı Fenix'in üst katına 11/2 isimli bir mekan açıldı. İlgi çekici bu mekan saat 23.00 ile 02.00 arasında açık. Erken gidilemeyen, çok uzun saatlerde kalınamayan farklı ve özel bir mekan. Samimi ve sıcak ortamı ile her geçen gün daha da ilgi çekmeye devam ediyor.

14 Mart 2019 10:29
Hafta içi açık, hafta sonu kapalı mekan: 11/2
Sevilen mekan Fenix'in üst katında açılan 11/2 eğlence severlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Farklı bir konsept ile Etiler'de hayat bulan mekan hafta içi açık, hafta sonu ise kapalı olarak hizmet veriyor. Hafta içi 23.00-02.00 arası açık olan mekan ismini de bu saatlerden alıyor. Alışılmışın dışına çıkan mekan 11/2 İstanbul gecce hayatına ve eğlence severlere bam başka bir soluk getiriyor.


Mekan oldukça samimi. Çok büyük olmayan ortalama 60-70 kişilik bu farklı mekanda gelenler kendilerini oldukça rahat hissediyorlar. Bu rahatlık mekanın atmosferide de etki ediyor ve keyifli saatler yaşanıyor. Lal Dedeoğlu'nun yaratıcısı olduğu bu mekan kısa süre içinde daha da popüler hale gelecek gibi duruyor.

Sevilen popüler müzikler eşliğinde gelen misafirler yüzleri gülerek mekandan ayrılıyor ve kısa süre içinde tekrar mekanı ziyaret ediyor. Belli bir kitleyi şimdiden ele geçiren mekanı 11/2'nin adını daha çok duyacağız.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: fenix , 11/2 , mekan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz