Gurme lezzetlerin tatlı mekanı; The Galliard

Vadİstanbul'da renkli ve eklektik bir şekilde döşenmiş ve "Brasserie" kavramını farklı bir boyuta taşıyan çok tatlı bir mekan The Galliard.

02 Mayıs 2018 12:23
Gurme lezzetlerin tatlı mekanı; The Galliard
Önceden Etiler'de de bulunduğundan tanıyanı ve seveni çok The Galliard'ın. İstanbul'da gurme lezzetler arayanlara tavsiyemdir hep.


İnsanın oturmaktan mutluluk duyduğu uyumlu bir şekilde çok renkli, çok canlı, her köşesinde farklı bir detayın bulunduğu (göz yormadan) bir mekan. Oldukça pozitif. Açık ve kapalı alanları mevcut, oldukça rahat bir oturma alanına sahip.


The Galliard Brasserie'nin menüsü tam bir Akdeniz karması, gurme lezzetler sunuyor. Yemeklerinin sunumu da kendileri de, İstanbul'da kolay bulunmayacak derecede üst düzey. Yemeklerinin yalnızca görüntüsü güzel olanlarına alışığız zira İstanbul'da The Galliard'ın herhangi bir yemeğinden bir çatal almak bile bu algıyı yıkmanıza yetecek.


Berru Kahyaoğlu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: The Galliard

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz