Gürkan Şef'te iftar keyfi

İş ve sanat dünyasının birbirinden ünlü isimleri, önceki akşam, İstanbul’un çeşitli mekânlarında düzenlenen iftar yemeklerinde bir araya geldi

11 Temmuz 2014 11:54
Gürkan Şef'te iftar keyfi
Anadolu Alevi Bektaşi Federasyonu, önceki akşam, Yeşilköy Polat Renaissance Otel’de, ‘Kur’an’ın Boyası, Ehl-i Beyt’in Mayası Birlikten Dirliğe’ başlığı altında bir iftar yemeği düzenledi. Birçok siyasinin katıldığı yemekte sanat dünyasından Orhan Gencebay, Yaşar Alptekin ve Nuray Hafiftaş da vardı. Hafiftaş, barış mesajlarının verildiği yemeğe söylediği türkülerle renk kattı. Uzun zamandır ortalarda görünmeyen Yaşar Alptekin ise üzerinde ‘5 VKT NMZ’ yazılı tişörtü ve şalvarıyla dikkat çekti.

Etten pasta kestiler

TATLISES TV’nin Genel Müdürü Fulya Akbay ile eşi Şahin Toprak, Nişantaşı’ndaki Gürkan Şef’te iftar yemeği verdi. Yemeğe aralarında Aydemir Akbaş ve Özlem Yıldız’ın da bulunduğu pek çok davetli katıldı. İftardan sonra kendi adlarına özel olarak bekletilmeye alınmış etlerle poz veren ünlüler, ardından Gürkan Şef’in özel olarak hazırladığı etten pastayı kesti. Aydemir Akbaş “Ben pastayı kestim, Özlem de (Yıldız) hepinize yedirsin” dedi. Akbaş, selfie çektirmek isteyen Fulya Akbay’ı yanlış anlayarak “Self servis bizim işimiz değil” diyerek yanıtlayınca kahkaha tufanı yaşandı. Kendi adına özel olarak bekletilen eti gören Akbaş “Ben bunu alıp eve götüreyim, bu bana bir sene yeter” diyerek herkesi bir kez daha kahkahalara boğdu.

Ünlüler buluştu

Kuruçeşme'deki Galatasaray Adası’nda bulunan Suda Kebap’ta, önceki akşam tvem televizyonu tarafından bir iftar yemeği verildi. Ev sahipliğini Soner Yılmaz’ın yaptığı yemeğe aralarında Oktay Kaynarca, Nuri Alço, Çılgın Sedat, Songül Karlı ve Hatice’nin de bulunduğu çok sayıda ünlü katıldı. Fasıl eşliğinde başlayan yemeğe katılan ünlüler uzun uzun sohbet etmenin tadını çıkardı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz