Gürkan Şef Steakhouse bahar’la birlikte başarısını kutluyor…

2014 yılında Dünya standartlarında hizmet anlayışıyla yola çıkan Gürkan Şef, İstanbul’u kasıp kavuran ‘steak’ fırtınasına yeni bir soluk getirdi.

13 Nisan 2016 10:05
Gürkan Şef Steakhouse bahar’la birlikte başarısını kutluyor…
Et’in ustası Gürkan Şef Steakhouse İstanbulluların favori mekanları arasında ismini en üst sıralara yazdırmayı başarıyor. Mekanın fark yaratan bir özelliği de ahşabın hakimiyetindeki yalın dekorasyonu oluyor... Güler yüzlü servis anlayışı ve lezzetli menüsü ile diğer mekanlar arasında farkını ortaya çıkaran Steakhouse seçkin lezzetleriyle damat çatlatıyor.
Gürkan Şef Steakhouse 220 metrekarelik mekan adresinde konuklarını ağırlamaya devam ediyor. Ayrıca menüsünde birçok lezzetli et seçeneğini barındıran mekânda, alkolsüz kokteyller ve tatlılar da yer alıyor.Gürkan Şef benzersiz et işleme ve pişirme teknikleri yanında, müşterileri ile kurduğu yakın ve samimi diyalog sayesinde İstanbul'da et denince akla ilk gelen adres olma özelliğini koruyor. Mekanın gözde olmasında üç önemli özellik dikkat çekiyor; konumu, alkolsüz menüsü ve eşsiz et lezzetleri oluyor. Gürkan Topçu tarafından hazırlanan zengin içerikli menüde; Gürkan Şef Şato, Gürkan Şef Vals, Gürkan Şef Kobe , Gürkan TOPÇU ’nun kendi icadı olan Şehvet Tatlısı ve bunun gibi birbirinden özel lezzetler bulunuyor.

Alkolsüz menüsü ile hizmetinizde

Bu özel menüde yer alan nefis yemekleri tamamlayıcı nitelikteki alkolsüz içecek menüsü Et’in Jönü tarafından özenle hazırlanıyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Gürkan Şef Steakhouse

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz