Güneri Cıvaoğlu yazdı...

Yeme- İçme- Eğlence gezegeninde 15 yıldır “GECCE” grubu kılavuzluk misyonunu sürdürüyor. “Gecce” jürisi toplandı ve Türkiye’nin en iyilerini seçti.

22 Kasım 2015 12:30
Güneri Cıvaoğlu yazdı...
İşte Güneri Cıvaoğlu'nun o yazısı;

İstanbul’un, İzmir’in, Ankara’nın, Bodrum’un, Kıbrıs’ın, bu yıl patlama yapan Kapadokya’nın “en iyileri”çok sayıda aday ismin arasından elendi ve bir “referans liste” oluştu. Her kış olduğu gibi bu kışta “Best Restaurant Winter -2016”ya bakarak programlarınızı düzenleyin derim.

Pırıl pırıl kuşe kâğıttan 214 sayfa... Türkçe ve İngilizce anlatım...

Seçkin kitap evleri raflarında yer alan bu kitabı 5 yıldızlı otellerde, Türk Hava Yolları uçaklarında hatta büyükelçiliklerde bile bulabilirsiniz. Gecce’nin düzenlediği toplantı Kanyon’da yeni açılan “Escale” adlı mekândaydı. Dekoru, düzeyli servisi, mutfağıyla gerçekten güzel. Kenan ve Gül Erçetingöz’ün yolları hep açık olsun.

Gecce Jürisi Escale’de toplandı... Dilara Koçak, Gül Erçetingöz, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Sermet Severöz, Hasan Sabuncu, Ali Esad Göksel, Ahmet Örs ve Kenan Erçetingöz’le beraberiz.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz