Güneri Civaoğlu "2020 Gecce Guide" yazdı!

Gecce Gurme Kurulu üyesi ve Milliyet Gazetesi köşe yazarı Güneri Civaoğlu "2020 Gecce Guide" lansmanını köşesine taşıdı. İşte Güneri Civaoğlu'nun köşe yazısı...

12 Kasım 2019 12:15
Güneri Civaoğlu "2020 Gecce Guide" yazdı!
20 yıldır yeme-içme-eğlence sektörünün nabzı “Gecce Guide” sayfalarında atıyor. Kenan Erçetingöz “Gecce” grubunun kurucusu ve başkanı. Eşi Gül Erçetingöz ve ekibiyle en iyi mekânların referansı olan yaz ve kış “Gecce Guide” edisyonlarının yanı sıra Gecce internet sitesinde habercilik yapıyor. Her yıl kendi alanında en başarılı mekânları seçerek, ödül gecelerini düzenliyor.

Haftanın ortasında çarşamba Gecce Gourmet üyeleri -birkaç eksikle- toplandık. Gündem kalın kapak, lüks basım bütün bir yıl raflarda olacak -sınırlı basım (limited edition)- “2020 Gecce Guide” içeriğiydi.

Yeme-içme-eğlence dünyasında özel trendler kazandırmayı amaçlayan özgün bir yayın olacak bu.

..................
Aramıza yeni Gecce Gourmet üyeleri de katıldı. Onların “yapıcı ve yenilikçi önerilerini” konuştuk. Bu yıl referanslar arasında dünyadaki yeni trendlerin başarılı örneklerini yansıtan mekânlar özel bölümde yer alacak. Yeni nesil yeme-içme konseptleri gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmak sorumluluğunu da üstlenmiş durumda. “Gecce” de bu bilinçle tavrını koyacak.

Daha önce “en iyi sosyal sorumluluk projelerine” ödül verme sürecini başlatmıştı.

Şimdi... Bir yeni adım daha...

Böyle çalışmaların Türkiye’ye katkıları önemlidir. Yemek kültürü her ülkenin kartviziti gibidir.
Bu toplantımızda üyemiz Swissotel Bosphorus Genel Müdürü Uğur Talayhan’ın konuğu olduk. Kışlık “Gabbro” mekânında Ali Şef’in lezzetlerini tattık. 22.30’dan itibaren de Hande Subaşı ve arkadaşlarının canlı müziği...

Gecce Gurme grubu 2020 Gecce Guide’a son dokunuşlar için Swissotel Bosphorus Gabbro’da toplandı.

Gabbro’da çarşambaları Hande Subaşı söylüyor. Alkış...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: köşe , yazısı , güneri , civaoğlu

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz