Günay'ı iki haftadan önce doldurdu

26 Ekim Cumartesi akşamı Günay Restaurant’ta gerçekleşecek Ebru Gündeş programının rezervasyonları şimdiden doldu.

12 Ekim 2013 17:54
Günay'ı iki haftadan önce doldurdu
26 Ekim Cumartesi akşamı Günay Restaurant’ta gerçekleşecek Ebru Gündeş programının rezervasyonları şimdiden doldu. 450 kişilik Günay’da hiç boş masa kalmazken, Ebru Gündeş hayranları sevdikleri sanatçıyı yeni sezonun ilk gazino programında dinleyebilmek için mekanın aramaya devam ediyorlar.

Bu yıl müzik kariyerinin 20’inci yılını kutlayan Ebru Gündeş yaz ayları boyunca yoğun bir konser programı yaşadı. Kurban Bayramı’nda Çarşamba günü Kıbrıs’ta, Perşembe günü ise Antalya’da sahne alacak olan sanatçının Günay Restaurant’taki programı için çok özel bir repertuar hazırladığı öğrenildi.

Müzik kariyerine 1993 yılında ‘Tanrı Misafiri’ isimli albümle başlayan Ebru Gündeş, peş peşe milyonlar satan yapıtlara imza atarak büyük başarı sağladı.

Hem Türk Sanat Müziği, hem de Arabesk-Fantezi dallarında pek çok kez, Kral TV, Altın Kelebek ve MÜ YAP ödüllerini kazanan Ebru Gündeş güçlü ve duygulu sesi, farklı yorumuyla senelerdir zirvedeki yerini korudu.

İki yıl önce Azerbeycanlı işadamı Reza Zarrab ile evlenen sanatçı 2 yıl önce dünyaya getirdiği kızı Alara ve eşiyle özel hayatında da mutluluğu yakalamayı başardı.

Kendi şarkılarının yanı sıra, iz bırakan arabesk eserlere, Türk Müziği parçalarına ve hatta türkülere de zengin repertuarında yer veren sanatçının Günay programı için gardırobunu da yenilediği öğrenildi.

Ebru Gündeş’e, 26 Ekim Cumartesi akşamı gerçekleşecek programında bir kez daha, Ayhan Şenyaylar yönetimindeki usta müzisyenlerden oluşan geniş kadrolu orkestra eşlik edecek.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Günay , Ebru Gündeş

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz