Günaydın Steak House 6. şubesini Ankara Armada AVM’de açtı.

’Et’’ denince akla ilk gelen isim “Günaydın Et” Ankara’daki 6’ncı Türkiye’de ise 32’nci şubesini Armada Alışveriş Merkezi’nde hizmete açtı.

20 Mayıs 2013 12:45
Günaydın Steak House 6. şubesini  Ankara Armada AVM’de açtı.
“Et Bizim İşimiz” diyerek üç kuşaktır müşterilerine yüksek kalite ve güvenilirliği sunmayı ilke edinen Günaydın Et, Ankara’daki 6’ncı şubesini Eskişehir Yolu üzerinde bulunan Armada AVM’de açtı. Ankara’daki yatırımlarına devam eden Günaydın Restaurant, 1 milyon 300 bin TL’ye mal olan yeni Kasap &Steak House şubesinde misafirlerini ağırlıyor.Kasap ve Steak House konseptinde misafirlerini ağırlayacak şubede, Günaydın’ın kendi bünyesinde ürettiği özel etler kullanılacak.

200 kişilik kapasiteye sahip Günaydın Kasap &Steak House toplam 450 metrekare alanda hizmet verecek. Günaydın, başkentteki yedinci şubesini çok yakında Çayyolu’nda açacak.

Günaydın Et ve Restaurantlar Grubu Hakkında:

‘’Et Bizim İşimiz’’ diyerek 3 kuşaktır müşterilerine yüksek kalite ve güvenilirliği sunmayı ilke edinen Günaydın Et, İstanbul Bostancı’da küçük bir kasap dükkanında başladığı yolculuğuna bugün 1 merkez lojistik 32 şube ile birlikte devam etmektedir. Türkiye restoran sektörünün devleri arasında yer alan Günaydın Et ayrıca çiğ et üretimi ve satışı gerçekleştirmektedir. Et ile birlikte kullanılan malzemelerin her biri özenle seçilmiş üreticiler tarafından Güneydoğu Anadolu’dan getirtilmekte ve tazeliğini korumaktadır. Son yıllarda perakende sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden Günaydın Et, özellikle sirkülasyonun yüksek olduğu alışveriş merkezlerinde, trafiği yoğun caddelerde restoran işletmeciliği yapmaktadır. Mağaza karması içinde bulunduğu alışveriş merkezlerinde de ziyaretçi trafiğinin artmasına neden olan Günaydın Et, lokasyon seçiminde oldukça titiz davranmaktadır. Yeme – içme sektördeki yenilik ve farklılıkları takip eden Günaydın Et, “Köfte-Döner”, “Kasap-Steak House”,“Kebap-Restaurant”,“Günaydın Burger” olmak üzere 4 farklı mağazacılık konseptindeperakendecilik sektörüne hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı temel prensibi olarak kabul eden Günaydın Et, her yıl kasap dükkanlarına ve restoranlarına göstermiş olduğu özen doğrultusunda en iyi 10 restoran seçiminde her zaman ilk 3 içinde yer almıştır.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Günaydın Steak House

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz