Günaydın Steak House

Günaydın Et Restaurant İstanbul-Bostancı’da küçük bir kasap dükkanı olarak çalışmaya başlamış ve 50 yıldır “Et bizim işimiz” diyerek kalitesinden ödün vermeden devam ediyor.

15 Şubat 2015 15:16
Günaydın Steak House
Kurulduğu ilk günden itibaren sektördeki yenilikleri ve farklılıkları takip edip kendini yenilemeyi ihmal etmiyor. Günümüzde Restaurant, SteakHouse, Köfte&Döner ve Burger olmak üzere 4 farklı konseptiyle geniş kitlelere hitap etmektedir.Balıkesir Gönen’de 5000 bin kapasiteli bir tesis kurarak hayvancılık sektörünede öncülük eden Günaydın, misafirleri için en özel etleri kendi çiftliğinden temin ediyor.


2008 yılında ürünlerinin en iyi standartlarda nakliyesini sağlamak için 25 araçlık filosunu kurdu. Merkez deposuna ulaştırdığı etleri, büyük bir özenle tüketime hazırladıktan sonra şubelerine dağıtıyor.

1500 kişilik büyük bir aile olan Günaydın, ekip ruhunu yılda en az 4 şube açarak kanıtlıyor. Türkiye ve Azerbeycan’da toplam 43 şubeye ulaşmanın haklı gururuyla şimdilerde gözlerini Avrupa’ya çeviriyor.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Günaydın Et , Cüneyt Asan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz