Günaydın Et'ten iştah açıcı reklam filmi

Günaydın Et & Coca-Cola işbirliği ile çekilen reklam filmi, 5 Aralık Cuma gününden itibaren sinema salonlarında yayınlanmaya başlıyor.. Filminize başlamadan önce açılacak iştahınıza hazırlıklı olun!

03 Aralık 2014 10:58
Günaydın Et'ten iştah açıcı reklam filmi
Günaydın Et Restaurant İstanbul Bostancı'da küçük bir kasap dükkanı olarak çalışmaya başlamış ve bugünlerde "Et Bizim İşimiz" diyerek, kalite ve lezzet konusunda asla ödün vermeden çalışarak bugünlere gelmiştir.

Müşterilerine misafir gözüyle bakan, kendi evlerindeki kadar rahat ve güvende hissetmeleri için çalışan Günaydın , mekanlarında bu muhteşem lezzetlerin yoğun et kokusu ile gölgelenmemesini ilke edinmiş ve modern kebapçılık anlayışını Türkiye'ye yerleştirmiştir.


Kurulduğu ilk günden beri sektördeki yenilik ve farklılıkları takip eden Günaydın Et, şimdi de harika bir reklam filmi ile adından sıkça söz ettirmeyi başardı. "Etin ustası tektir.." sözleriyle başlayan reklam filminde, Günaydın Et'in eşsiz lezzetlerini görecek ve karşı konulma bu lezzetler tarafından büyüleneceksiniz! İzleyiciyi etkisi altına alacak reklam filminde, etin tazeliğini, lezzetini ve sıcaklığını hissedeceksiniz.. Görünüşe göre sinemadan sonra rotalar Günaydın Et'e çevrilecek!

İşte o reklam filmi;

video...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Günaydın Et , Reklam

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz