Günay'da "Şoray kardeşler" rüzgarı

Nazan Şoray önceki gecce Günay Restaurant'ta sahneye çıktı.

26 Ocak 2015 13:26
Günay'da "Şoray kardeşler" rüzgarı
Önceki gece BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta unutulmaz bir müzik şöleni yaşandı.

Program, ilk kez Günay’da sahne alan Nazan Şoray ile başladı.

Şoray programı için özel hazırlattığı kırmızı ve kristal taş işlemeli sahne kıyafeti ile büyük beğeni topladı.

Gecce boyunca "Seninle Başım Dertte", "Ayağında Gümüş Hal Hal" ve "Güller Ve Dudaklar" gibi unutulmaz şarkıları seslendiren Şoray; "Bu gece ilk defa Günay’da sahne alıyorum ve Günay sahnesinde olmak benim için çok heyecan verici, ayrıca bu gecce beni yalnız bırakmayan Türkan Şoray ve değerli dostlarıma çok teşekkür ederim’’ dedi.


İki saat boyunca sahnede kalan Nazan Şoray, Günay’ı dolduran yüzlerce konuktan büyük alkış aldı.


NE KADAR GÜZEL BİR GÜNAY GECESİ!

Nazan Şoray’dan sonra sahne alan romantik şarkıları en iyi yorumlayan solist Ferhat Göçer programına ‘Gidemem’ isimli şarkıyla başladı.

Sevilen sanatçı kah duygusal şarkılar söyleyerek hayranlarını romantizmin derinliklerine sürükledi, kah hareketli şarkılarla hepsini coşturdu.


Göçer tek tek salonda bulunan konuklarını selamlayarak, Türkan Şoray’a ‘’Ne kadar güzel bir Günay geccesi! Türkan hanım, sizin karşınızda şarkı söylemek muhteşem bir duygu, iyi ki buradasınız!’’ dedi.

Göçer ve Şoray’ı dinlemeye gelenler arasında; Şükrü Avşar,Ahmet Selçuk İlkan, Cenk Eren, Sibel Vatandost, Fatih Çekirge, Yusuf Sezgin Ömür Gedik, Nurhan Çıtak, Gül Ergi, Gül Erçetingöz, Ayla Öztürk, Filiz Soykan gibi ünlü simaları vardı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Günay

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz