Günay'da muhteşem gece!

Selami Şahin ve George (Yorgo) Margaritis düeti gecceye damgasını vurdu..

04 Ocak 2015 09:42
Günay'da muhteşem gece!
BVS Group’a ait Günay Restauarant’ta önceki akşam görülmeye değer bir müzik gecesi daha yaşandı. En güzel aşk şarkılarının bestecisi Selami Şahin ile Türk Pop Müziği’nin kadife sesli şarkıcısı Aşkın Nur Yengi yüzlerce konuğa müzik dolu saatler yaşattılar.


ARTIK AŞK YOK,İLİŞKİLER VAR!

Sahneye önce, 33 yılda 11 albüm yapan ve pek çok şarkısı hit olan Aşkın Nur Yengi çıktı.

Ünlü şarkıcı gece boyunca bir döneme imza atmış "Ayrılmam", "Serserim Benim", "Hiç Ummazdım", "Deniz ve Mehtap" gibi yıllar öncesine ait hit şarkıları peş peşe seslendirdi.

Şarkı aralarında konuklar ile sohbet eden Yengi, "Artık eski aşklar yok, ilişkiler var o yüzden eskisi gibi şarkılarda yapılmıyor" dedi.


Her programında olduğu gibi tek tek masaları dolaşan Yengi, kırmızı kristal işlemeli sahne kıyafetleri ile de büyük beğeni topladı.


MUHTEŞEM DÜET!

Aşkın Nur Yengi’den sonra sahneye, en güzel aşk şarkılarının bestecisi ve yorumcusu Selami Şahin çıktı. Ünlü sanatçı, 70’li yıllardan itibaren milyonlara sevdirdiği şarkılarını tek tek seslendirdi.

Yunanistan’ın Orhan Gencebay’ı olarak adlandırılan George (Yorgo) Margaritis, 20 yıl aradan sonra geldiği İstanbul’da ilk olarak Selami Şahin’i dinlemeye geldi.


Selami Şahin'in kendisini sahneye davet etmesini kırmayarak mikrofonu eline alan Margaritis, Selami Şahin'in "Senin Olmaya Geldim" adlı ünlü şarkısını Türkçe seslendirerek, hem Selami Şahine hemde Günay Restaurant’ta bulunan yüzlerce konuğa büyük sürpriz yaptı. İkili şarkının devamında birlikte düet yaparak keyifli dakikalar yaşattı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz