Günay'da müzik şöleni

BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta önceki akşam görülmeye değer bir müzik gecesi daha yaşandı.

21 Şubat 2015 09:34
Günay'da müzik şöleni
En güzel aşk şarkılarının bestecisi Selami Şahin ile Türk Pop Müziği’nin kadife sesli şarkıcısı Aşkın Nur Yengi yüzlerce konuğa müzik dolu saatler yaşattılar.

"Aşkın Nur Yengi'den nostalji rüzgarı"

Günay Restaurant’daki programda sahneye önce, Türk Pop Müziğinin güçlü ismi Aşkın Nur Yengi çıktı.


Programına 24 yıl önce çıkardığı ilk albümünden şarkılar okuyarak başlayan ünlü yorumcu, ardından sırasıyla "Serserim Benim", "Ayrılmam", "Dokunmak İstiyorum", "Hadi Git", "Samanyolu", "Kaybolan Yıllar", "İşte Öyle Bir Şey" ve daha pek unutulmaz şarkıyı seslendirerek konuklara nostaljik dakikalar yaşattı.


"Selami Şahin'in adı varsa, sizin de sevginiz var"

Aşkın Nur Yengi’den sonra sahneye, en güzel aşk şarkılarının bestecisi ve yorumcusu Selami Şahin çıktı. Ünlü sanatçı, milyonlara sevdirdiği kendi şarkılarını tek tek seslendirdi.


Selami Şahin’in Günay'da sahneye çıkmasının ardından ilk şarkısının sonunda seyircilerden; "oooo Selami Baba' tezahüratları yükselince Şahin; 'Selami Şahin’in adı varsa, sizinde sevginiz var! Sağolun varolun" dedi. Bu tezahürat gecenin ilerleyen saatlerinde sık sık tekrarladı.

Selami Şahin ve Aşkın Nur Yengi’yi dinlemeye gelenler arasında 8. Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal'ın eşi Semra Özal, Hıncal Uluç, Dr. Serdar Eren, Ergül Şeyva, Belma Simavi gibi i ünlü isimleri vardı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz