Günay'da muhteşem yılbaşı!

Yılbaşı geccesi BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta Hülya Avşar ve Cenk Eren sahne aldı.

02 Ocak 2015 12:36
Günay'da muhteşem yılbaşı!
Hülya Avşar’dan önce sahne alan Cenk Eren, sahne kıyafeti ve renkli repertuarı ile yılbaşı gecesini Günay Restaurant’ta geçirmeyi tercih eden yüzlerce konuktan tam not aldı.

Zaman zaman konuklara takılan Cenk Eren, sahneden verdiği yeni yıl mesajında "2015 güzel olsun. Sağlık, mutluluk ve huzur getirsin herkese" diyerek alkışlar eşliğinde programını sonlandırdı.AVŞAR KIZI 60.000 TANE KRISTAL TAŞ İLE SAHNEYE ÇIKTI!

Cenk Eren’in ardından sahneye çıkan Hülya Avşar, Günay Restarant’taki programı için özel hazırlattığı 2 farklı elbise giydi.


İlk elbisesinin, Fransız dantelinden özel olarak hazırlanmış, toz pembe, transparan ve oldukça dikkat çekici olduğu gözlendi. İkinci elbisesi ise siyah, 60.000 adet kristal taş işlemeli, 5 kg ağırlığında, derin sırt dekolteli olmak üzere iki farklı elbise ile kendisini dinlemeye gelen konuklara hem göz, hem de müzik ziyafeti yaşattı.


AVŞAR KAHKAHA ATTIRDI!

Saatler tam 00:00’ı gösterdiğinde, "Hayat Bayram Olsa" adlı şarkıyı seslendiren Hülya Avşar, ardından "Yeni yıla nasıl girersen öyle devam edermiş.. Haydi hep beraber kahkaha atalım!" diyerek yüzlerce kişiye aynı anda kahkaha attırdı.ORHAN GENCEBAY YENİ YILA AVŞAR KIZIYLA GİRDİ!

Hülya Avşar'ı dinlemeye gelenler arasında milyonların sevgilisi Orhan Gencebay ve Sevim Emre’de vardı. Avşar, Gencebay’ın "Batsın Bu Dünya" ve "Severek Ayrılalım" adlı şarkılarını Orhan Gencebay’ın bulunduğu locaya giderek, yanında seslendirdi.

Yaklaşık 2 buçuk saat Günay sahnesinde kalan Avşar, Türk Sanat Müziği ağırlıklı özel olarak hazırladığı repertuarı ile sevenlerine keyifli bir yılbaşı geccesi yaşattı.

Hülya Avşar'ı dinlemeye gelenler arasındai kızı Zehra Çilingiroğlu, kız kardeşleri Helin ve Leyla Avşar, Kenan Erçetingöz, Gül Erçetingöz ve Gül Ergi gibi tanınmış simalar da vardı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz