Günay'da muhteşem program!

Türkiye’nin en elit eğlence mekanı ve tek gazinosu Günay Restauarant’ta önceki akşam görülmeye değer bir müzik geccesi daha yaşandı. En güzel aşk şarkılarının bestecisi Selami Şahin ile Türk Pop Müziği’nin kadife sesli şarkıcısı Aşkın Nur Yengi yaklaşık 500 konuğa müzik dolu saatler yaşattılar.

22 Mart 2014 13:50
Günay'da muhteşem program!
BVS Group’a ait Günay Restaurant’daki programda sahneye önce, 33 yılda 11 albüm yapan ve pek çok şarkısı hit olan Aşkın Nur Yengi çıktı.

Programın başında kendisiyle bütünleşen şarkılarından bazılarını seslendiren şarkıcı, sonrasında şöyle anons yaptı:

GEÇMİŞ DAHA GÜZELDİ!

“Bu gecce sizleri 1945’lere götüreceğim. Dario Moreno’lara kadar gideceğiz. Geçmişi özlemiyor musunuz ? Geçmiş, bugünden daha güzeldi, öyle değil mi ?”

Ünlü şarkıcı ardından bir döneme imza atmış ‘Deniz ve Mehtap’, ‘Hatırla Ey Peri’, ‘Atlı karınca’, ‘Samanyolu’ gibi yıllar öncesine ait hit şarkıları peş peşe seslendirdi.

Sonrasında tekrar, kendi albümlerinden duygusal şarkılar seslendiren Yengi “Haydi artık coşalım, yeterince oturdunuz. Şimdi coşma vakti. Bir daha mı geleceğiz dünyaya? Bugün varız, yarın yokuz” diyerek hareketli parçalara geçti.

ŞARKILARIN HİKAYELERİNİ DE ANLATTI

Sevilen şarkıcı programının bu bölümünde, ‘Sevdan Olmasa’, ‘Halkalı Şeker’, ‘Al Kızını Koy Çuvala’, ‘Osman Aga’ ve ‘Ankara’nın Bağları’ gibi hızlı şarkı ve türkülerle hayranlarını coşturdu.

Daha sonra sahneye, en güzel aşk şarkılarının bestecisi ve yorumcusu Selami Şahin çıktı. Ünlü sanatçı, 70’li yıllardan itibaren milyonlara sevdirdiği şarkılarını tek tek seslendirdi.

Selami Şahin Günay sahnesindeki müzik ziyafetine şarkılarının hikayelerini de anlatarak devam etti.

Ünlü sanatçı alkışlar arasında sahneden indiğinde saatler 02.30’u gösteriyordu. Ancak alkışlar bir türlü durmak bilmedi. Bunun üzerine Selami Şahin bir kez daha sahneye çıkarak saat 03.00’e kadar programına devam etti.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz