Günay'da kahkaha ve müzik dolu bir gecce yaşandı!

'Kadınlar matinesi' hem güldürdü hem düşündürdü..

25 Nisan 2013 17:15
Günay'da kahkaha ve müzik dolu bir gecce yaşandı!
İlhan Şeşen: Bir daha şarkı yapmayacağım!

Günay Restarant’ta önceki gecce eski kabare günlerini hatırlatan bir gösteri yaşandı. 3 olgun bekar delikanlı İlhan Şeşen, Metin Uca ve Kürşat Başar ‘Kadınlar Matinesi’ isimli şovlarıyla sahnede müzik ve güldürüyü birleştirdiler.

Daha önce kitapları ve şarkılarıyla hayatı anlatan üç erkeğin aşkı, kadınları, erkekleri konuştuğu şov ilgiyle izlendi.

Metin Uca, sunumu ve esprileriyle gösteriye renk katarken sahnede şarkı da söyledi. Kürşat Başar’ın saksafon sololarının yanı sıra sohbetiyle renk kattığı gecenin dev ismi İlhan Şeşen. söylediği şarkıların yanı sıra, sık sık esprilere katılarak tiyatral anlamdaki yeteneğini de gösterdi.

İlhan Şeşen, ‘Sarılınca Sana’ isimli sevilen şarkısını Günay’ı dolduran konuklarla birlikte söyledikten sonra, Kürşat Başar ile Metin Uca şarkı üzerine yorumlar yaptılar.

İLHAN ŞEŞEN’İ FENA SIKIŞTIRDILAR

Metin Uca şarkıdaki, ‘Sarılınca sana hem de titreyerek/ Sevişince benimle sabahlara dek/ Gideceksen eğer gelirim diyerek/ Bir daha geri gelme/ Elde ne varsa sende kalsın/ Umurumda değil eller alsın/ O kadar zararım olsun varsın/ Geri hiçbir şey verme’ sözlerini hatırlatarak İlhan Şeşen’i sorularıyla sıkıştırdı.

Şeşen’e, “Abi, sabahlara kadar titreyerek sevişen insan gider mi?” diye sorduktan sonra Kürşat Başar, “Metin haklı, bu kadar seven insan niye terk etsin ki abi” diyerek ona destek çıktı. Metin Uca yine sordu, “Hem eşyalarını niye bırakıyor ki?” Kürşat Başar üsteledi, “Nereye gitti abi?”…

METİN UCA: BİR DAHA YAPMAYACAĞIM

Üst üste gelen sorulara, “Yahu vaziyet bu, ister inanın, ister inanmayın” diye yanıt veren İlhan Şeşen arkasından ekledi, “Off; bir daha şarkı yapmayacağım”

Metin Uca programın ilerleyen bölümlerine doğru mikrofonu eline alarak, ‘O gemide ben de olsaydım’ isimli şarkıyı söyledi. Şarkıyı beğenmeyen İlhan Şeşen bunu, “Zaten en büyük hayalimdi sahnede ölmek” sözleriyle belli ederken, Metin Uca, “Bir daha yapmayacağım” diyerek kendisine söz verdi.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz