Günay'da Funda Arar ve Kubat fırtınası esti!

Funda Arar, 'Kadınlar Gününü' başlar başlamaz kutladı: Kadınız, güçlüyüz.

09 Mart 2014 11:00
Günay'da Funda Arar ve Kubat fırtınası esti!
İstanbul’un en nezih eğlence mekanı Günay Restaurant’ta önceki gecce ‘Türkülerin Efendisi’ Kubat ile ‘Duygulu Şarkıların Prensesi’ Funda Arar sahne aldı.


Sahneye ilk çıkan Kubat, güçlü sesi ve yorumuyla Günay’ı dolduran misafirlere türkü ziyafeti çekti. Sanatçı, ‘Ahidim Sensin’, ‘Ormancı’, ‘Sarı Gelin’, ‘Dido’, ‘Derhule’, ‘Ah ne yar’ ‘Yekte yavrum yekte’, ‘Gülüm’, ‘Uzun İnce Bir Yoldayım’, ‘Halkalı Şeker’, ‘Yine Başım Sevdalı’ gibi sevilen eserleri arka arkaya seslendirdi.


Günay Restarant’ta, Kubat’tan sonra saatler tam gecce yarısını gösterdiğinde Funda Arar sahneye çıktı. BVS Group’a ait Günay’ı hınca hınç dolduran konuklarına “Hoş geldiniz” diyen sevilen şarkıcı ardından şunları söyledi:

“Saatler gecce yarısını geçti ve ‘Kadınlar Günü’ tam şu an başladı. Tüm kadınların bu güzel ve özel günü kutlu olsun. Kadınız ve güçlüyüz.”


Günay’daki bayan konuklar Funda Arar’ın bu sözlerini ayakta alkışlarken, erkek misafirler de alkışlara iştirak etti.

Eski ve yeni şarkılarının yanı sıra Orhan Gencebay’ın, Sezen Aksu’nun eserlerini de seslendiren sanatçıya hayranları pek çok şarkıda eşlik etti.

‘Benim İçin Üzülme’, ‘Camdan Kalp’, ‘Şakası Yok’, ‘Adını Sen Koy’, ‘Öğrendim’, ‘Alagül’, ‘Hain Bıçak’, ‘Haberin Var mı’, ‘Kurşun Misali’, ‘Sen ve Ben’, ‘Bundan Böyle’, ‘Olmaz Artık Sevgilim’, ‘Kimdi O’, ‘İkimiz’, ‘Gönül Ağrısı’ ve diğer parçalarını da yoğun alkış arasında seslendiren Funda Arar programın sonlarına doğru hareketli şarkılara geçerek Günay’ı dolduran hayranlarını uzun süre oynattı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Günay , Funda Arar , Kubat

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz