Günay'da Ebru Gündeş'e yoğun ilgi

Önceki gecce BVS Group’a ait Günay Restaurant’ta sahneye çıkan müzik dünyasının güçlü sesi Ebru Gündeş unutulmaz bir gecceye imza attı.

23 Nisan 2016 10:32
Günay'da Ebru Gündeş'e yoğun ilgi
Sanatçının iki konserinin de rezervasyonu ilan bile girilemeden günler öncesinden doldu.

Aralık ve Ocak ayında Günay’da 10 konser veren ve her konseri yine günler önceden dolan geccelere, o dönem gelemeyen misafirler için 22-29 Nisan tarihlerinde 2 gala daha eklendi..


Ve iki konserinde de yer kalmamasıyla birlikte sahneden sevenlerine teşekkür eden sanatçı "Reklamı bile yapılmadan, günler öncesinden rezervasyonların kapandığını öğrenmek ve sizleri burada görmek beni çok mutlu etti hepinize minnetarım" diyerek duygularını dile getirdi.


Günay konserlerinin ilk geccesin de sanatçıyı Derya Ayaydın, Nur Yerlitaş, Burak – Öznur Yakın, Cihan Kamer ve ailesi, Tahir Kıran ve ailesi, Fatih Kahraman, Ayşe Kazancı, Çetin Özaycan gibi sanat, spor ve cemiyet hayatından ünlü isimler yalnız bırakmadı. İki buçuk saat boyunca sevilen şarkılarını seslendiren ünlü sanatçı, sevenlerine müzik ziyafeti yaşattı.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: günay , ebru gündeş

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz