Günay'da Ebru Gündeş Fırtınası!

BVS Group’a ait Günay Restaurant’tın Ekim ayı başında açılışını yapan ve konserlerine devam eden ünlü sanatçı Ebru Gündeş geçtiğimiz Cumartesi geccesi İstanbullu hayranlarıyla buluştu.

06 Mart 2017 15:28
Günay'da Ebru Gündeş Fırtınası!
Programının ikinci yarısında Müslüm Gürses şarkılarına yer veren ünlü sanatçı büyük ustayı ''Kaç Kadeh Kırıldı’’, ‘’Taht Kurmuşsun Kalbime’’ ve ‘’ Hangimiz Sevmedik’’ gibi unutulmaz şarkılarını seslendirdi.

Sanatçı 3 saat boyunca hiç ara vermeden şarkı söyledi ve Günay’ı dolduran yüzlerce misafir tarafından ayakta alkışlandı...


8 Mart ‘Dünya Kadınlar Günü’’nde yeniden Günay Restaurant’ta sevenleri ile buluşacak olan Gündeş’in rezervasyonları günler evvelinden doldu. Günay geccelerinde ünlü sanatçıyı Fulya Terim, Derya Ayaydın, Tahir Kıran ve Eşi, Deniz Özdaş, Ali Yeşilyurt, Muhammed Çelebi, Volkan-Buse Bahçekapılı, Necati Demirkol, Burak Tonyalı, Murat Karabova, Yaşar Ceylan gibi sanat, iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri dinlemeye geldi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: günay , ebru gündeş , sahne

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz