Günay'da Candan Erçetin rüzgarı

İstanbul’un en kaliteli eğlence mekanı Günay Restaurant’ta önceki gecce Candan Erçetin rüzgarı esti.

01 Aralık 2013 15:59
Günay'da Candan Erçetin rüzgarı
İstanbul’un en kaliteli eğlence mekanı Günay Restaurant’ta önceki gecce Candan Erçetin rüzgarı esti. Ünlü sanatçıdan önce Günay’da Recep Aktuğ sahne alıp birbirinden güzel aşk şarkıları seslendirdi.

Recep Aktuğ’dan sonra Günay’da ‘Romantik Şarkıların Prensesi’ Candan Erçetin sahneye çıktı. 34 yıldır müzikle iç içe olan ve geçen Haziran’da 16’ıncı albümünü çıkartan Erçetin, kah 60’lı, 70’li yıllardan kah günümüzden şarkılar seslendirdi.


GÜNAY’DA TÜM PEÇETELER HAVADAYDI

‘Elbette’, ‘Bahar’, ‘Git’, ‘Unutama Beni’, ‘Onlar Yanlış Biliyor’, ‘Kırık Kalpler Durağı’, ‘Meğer’, ‘Olmaz’, ‘Tek Başına’, ‘Milyonlarca Kuştuk’ ve diğerlerini coşkuyla söyleyen sanatçıya, hayranları hemen hemen tüm şarkılarda eşlik etti. Candan Erçetin programı süresince, biri yeşil, diğeri gümüş renkli iki sahne kostümü giydi.

Gece boyunca konuklardan gelen istekleri de seslendiren sevilen yorumcu, Frasızca şarkılarla hayranlarını romantizmin derinliklerine taşırken, Yunanca şarkılarla da Günay’ı dolduran 450 konuğunu coşturdu… Öyle ki saatler 01’i gösterdiğinde Günay’da tüm müzikseverler ellerinde peçeteleriyle ayaktaydı. BVS Group’a ait Günay Restaurant muhteşem bir müzik geccesi daha yaşıyordu.


Candan Erçetin sahneden ayrılırken, gördüğü ilgiden ve aldığı alkışlardan son derece mutlu bir şekilde şöyle seslendi:

“Orkestra arkadaşlarım ve ben bu gece çok eğlendik. Çok teşekkür ederiz, sesinizle ve oynayarak katkıda bulunduğunuz için…”

Ancak Günay’da alkışlar hiç susmadı… Sahneden inemeyen sanatçı, “Ama orkestranın uykusu geldi! Saatin kaç olduğunu biliyor musunuz. Bakın Uğur Abi yatmak istiyor” diyerek 18 yıldır birlikte çalıştığı müzisyenleri gösterdi.


Orkestradan kahkahalar yükseldi ve alkışlar artarak sürdü. Bunun üzerine ünlü sanatçı nota sehpasının üzerinde duran kalın klasörü yeniden açtı ve “Peki, o zaman hep beraber Anadolu’yu dolaşalım” diyerek
yeniden şarkı söylemeye başladı. Seyircinin coşkusu Canden Erçetin’e geçmiş olacak ki yaptığı bis’i uzattı ve
peşpeşe 10 şarkı daha söyleyerek konuklarını adeta müziği doyurdu.

Ve Candan Erçetin ile müzisyen arkadaşları tezarrühat eşliğinde veda edip programı bitirdi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Günay , Candan Erçetin

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz