Günay'da Bülent Ersoy ve Selami Şahin şov

Günay’da önceki gece Türk Müziği’nin divası Bülent Ersoy ile aşk şarkılarının bestecisi Selami Şahin program yaptı.

20 Mayıs 2013 12:06
Günay'da Bülent Ersoy ve Selami Şahin şov
İstanbul’un tek gazinosu Günay’da önceki gece Türk Müziği’nin divası Bülent Ersoy ile aşk şarkılarının bestecisi Selami Şahin program yaptı.

Günay’a ünlü sanatçıları dinlemeye gelenler arasında sosyetenin tanınmış ismi Sibel Vatandost, işadamı Mehmet Dalmaz, Seyyal Taner, Nil Burak, yapımcı Osmantan Erkır gibi seçkin isimlerde vardı.

Bülent Ersoy’un bu sezon Günay sahnesindeki son programını adeta bir haberci ordusu takip etti. Sahneye çıkmadan önce kuliste basın toplantısı yapan sanatçıya 9 ayrı televizyon kanalının muhabiri mikrofon uzattı. Bir o kadar da gazete muhabiri soru sordu.

DEMET AKALIN’A DA SÖYLEDİM, ‘SEN KARTSIN BEN GENCİM’ DEDİM

Sanatçı habercilere Günay Restaurant’ın bir kez daha en dolu gecelerinden birini yaşadığını belirterek şunları söyledi. Bugün iki büyük kulübümüz Galatasaray ve Fenerbahçe’nin ligdeki son maçları oynandı. Bu akşam tam bir futbol gecesi. Ancak çok şükür görüyorsunuz ki programım zınga zıng dolu! Çok şükür Bülent Ersoy markası her zaman dim dik ayakta”

Bir gazetecinin, “Tabii bunun sizin tecrübenizle, yaşınızla da ilgisi vardır” demesi üzerine sanatçı, ‘Ne varmış benim yaşımda. Sen kendine bak, ben gencim. Demet Akalın’a bile söyledim, ‘Sen kartsın, ben gencim’ dedim.” diye konuştu.

Bir muhabirin, üzerindeki siyah renkli kostüme gönderme yaparak, “Sevgili bulamadığınız için yas mı tutuyorsunuz?”

Sorusuna kahkaha atan sanatçı şöyle devam etti:
“Bomba gibiyim. Evlenme teklifi gelmedi diye karalara bürünmüş değilim. Yok öyle bir şey. Çok mutluyum.”

SELAMİ ŞAHİN’İN EŞİ DOĞUM GÜNÜ KUTLADI

Bülent Ersoy’dan önce program yapan Selami Şahin’i izleyenler arasında eşi Didem Şahin de vardı. Önceki gün 43 yaşına giren Didem Hanım’a Selami Şahin bir sürpriz hazırlamıştı. Ve eşi sahnedeyken Didem Hanım’ın masasına doğum günü pastası gitti. Güzel kadın pastanın mumunu alkışlarla üflerken Selami Şahin sahneden doğum günü şarkısı söyledi ve ardından da şöyle seslendi:

“İyiki doğdun Didem. İyi ki doğdun hayatım. İyi ki tanıdım seni. İyiki sevdim seni. İyiki evlendin benimle. Üç çocuğumun annesi. İyi ki varsın. Eşim bir tane, içince iki tane görüyorum…”

Selami Şahin bu konuşmasının ardından ‘Tapılacak Kadınsın’ şarkısını söyledi.PIRLANTA TAŞLI KOLYE TAKILDI

Bülent Ersoy alkışlar arasında ilk şarkısını seslendirdikten sonra tüm konuklara hoş geldiniz dedi. Sahnenin yanında en öndeki masada oturan sosyetenin ünlü ismi Sibel Vatandost bu sırada ayağa kalkarak, çantasından çıkardığı pırlanta uçlu kolyeyi Bülent Ersoy’a takmaya çalıştı.

Ancak başaramadı. Bunun üzerine Ersoy, orkestra şefinden yardım istedi.

Kolyeyi takmak için Vatandost’tan alan şef ise kolyeyi elinden düşürdü. Kolye Bülent Ersoy’un elbisesinin içine düşüp kaybolunca salonda bir anda kahkaha koptu. Sanatçı, “Nereme gitti?” derken sanatçının şefi elini elbiseye sokmak isteyince, Bülent Ersoy kızdı. Şefinin elini tokatlayan Ersoy, “Çek; ben sana oralarımı elletir miyim?” Daha sonra kolye bulundu ve kriz bitti. Pırlanta taşlı kolyenin değerinin ise 15 bin dolar civarında olduğu öğrenildi.

Sonra salona döndü ve “Şimdi ‘Ooo piti piti’ yapacağım, bakalım kolyeyi hangi talihli arayacak?’. Bu sözler üzerine salonda bir kahkaha daha koptu.
ORHAN DA DENYO!

Bülent Ersoy eşiyle kendisini dinlemeye gelen ‘Popstar Alaturka’ yarışmasının yapımcısı Osmantan Erkır’a hoş geldiniz dedikten sonra şöyle konuştu:

'Bir gün popstarda Orhan'la kavgaya tutuştuk. O da denyo. Ekrandayız falan umrunda değil. Önümüzdeki ekrana sürekli rejiden yazılar düşüyor ‘Bitirin tartışmayı bittik’ diye. Biz hala devam. En sonunda sahneyi Osmantan bastı. 'Bittik biz' dedi. O işte beni susturan adam' dedikten sonra Orhan Gencebay'dan 'Bir Teselli Ver' şarkısına girdi.

Ersoy sahnesinin ilerleyen vakitlerinde; 'Benim eski ama eskimeyen dostum sevgili Selami Şahin'le düet yapmak istiyorum huzurlarınızda' dedikten sonra yeniden sahneye çıkan Şahin'le 'Senin olmaya geldim' şarkısını söyledi.

Şarkının ardından konuşan Selami Şahin; 'Biz çocukken de arkadaştık. Bülent 40 yıllık dostum benim. Bu okuduğumuz şarkıyı ben 1974 yılında besteledim. Sende okumuştun' diye konuştu.YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz