Günay'da Aşkın Nur Yengi ve Selami Şahin rüzgarı

Türkiye’nin en elit eğlence mekanı ve tek gazinosu Günay Restauarant’ta önceki akşam muhteşem bir müzik geccesi yaşandı. En güzel aşk şarkılarının bestecisi Selami Şahin ile Türk Pop Müziği’nin en sevilen isimlerinden olan Aşkın Nur Yengi yaklaşık 500 konuğa müzik dolu saatler yaşattılar.

10 Mayıs 2014 15:14
Günay'da Aşkın Nur Yengi ve Selami Şahin rüzgarı
Gecceyi izlemeye Ahmet Hakan, Müjdat Gezen, Tuğba Özay, Ahmet Selçuk İlkan gibi önemli isimlerde katıldı.

BVS Group’a ait Günay Restaurant’daki programda sahneye önce pek çok şarkısı hit olan Aşkın Nur Yengi çıktı.
Şarkı aralarında seyircilerle sohbet eden Aşkın Nur Yengi; 'Şimdi çok sevdiğim bir parçayı sizlerle söylemek istiyorum. Nedendir bilinmez bu parçayı çok seviyorum' dedikten sonra 'Yalancı Bahar' şarkısına girdi.


AŞKIN NUR YENGİ’DEN 90’LAR

Sohbet etmeye devam eden Yengi; '90'lı yıllar hepimizin hayatı için çok önemliydi. 90'lı yılların şarkıları pek çok aşka şahitlik etti. Şimdi müsadenizle sizi 90'lara götürmek istiyorum' diye konuştuktan sonra ard arda 90'lardan söyledi.

Daha sonra kendi albümlerinden pek çok şarkı söyleyen Yengi bir ara misafirlerin arasına inerek onlarla fotoğraflarda çektirdi.

Seyircilerin her şarkısına eşlik etmesiyle keyfi iyice artan Yengi 4 vokalistini de yanına alarak bir ara fasıla geçti. Birbirinden güzel parçaları seslendiren Yengi daha sonra yerini Selami Şahin'e bıraktı.


GÜNAY'DA SELAMİ ÇIĞLIKLARI

Ünlü sanatçı Günay'da sahneye çıkmasının ardından ilk şarkısının sonunda seyircilerden; 'oooo Selami Baba' tezahüratları yükselince Şahin; 'Yıllardır Selami Şahin varsa sizin sayenizde var. Hakkınızı ödeyemem, sağolun varolun' dedi. Bu tezahürat geccenin ilerleyen saatlerinde sık sık tekrarladı.


GÜLDÜREN DİYALOG

Daha sonra Aşkın Nur Yengi'yi sahneye davet eden Şahin, 3 şarkıda Yengi ile düet yaptı. Şarkı sonunda Aşkın Nur Yengi ile Selami Şahin arasında ki diyalog seyircileri güldürdü.
Şahin'e 'Ağabey' diye hitap eden Yengi'ye Şahin; 'Ağabey mi?' diye sordu. Yengi ise; 'Ağabey deyip kurtarıyorum ne yapayım?' deyince Şahin; 'İlk çıktığında amca diyordun, neyse ağabeye terfi ettik' demesi salonu kahkahaya boğdu.

Gecenin ilerleyen saatlerinde şarkı aralarında konuşmaya devam eden Şahin; 'Türkiye'de bestelerimi okumayan sanatçı kalmadı çok şükür. Bu yüzden çok mutluyum' dedi.

Şarkı aralarında sık sık seyirciyle konuşan ünlü sanatçı; 'Bugüne kadar 360 beste yaptım. 200 'hit'im var' diye konuştu.

Selami Şahin gecenin ilerleyen saatlerinde Ahmet Selçuk İlkan'ı sahneye davet etti. İlkan; 'Yaşadığımız kuşağın aşklarını mısralara taşımak beni mutlu etti. Onları bir hatıra defterine yazar gibi yazdım. Bu gecce size yepyeni şiirimi okumak istiyorum. Selami Şahin'in yönettiği 14 sanatçının buluştuğu 'Söz' albümüm bugün piyasaya çıktı. onun içinde yer alan 'Aşkın Tam Saati' adlı şiirini okuyan İlkan salondan oldukça alkış aldı.

Selami Şahin’in sevilen parçalarını seslendirdiği gece sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

İkili yoğun istek üzerine 17 Mayıs’ta yeniden Günay sahnesinde olacaklar.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz