Günay'a özel 35 metrelik elbise!

Türk Sanat Müziğin Divası Bülent Ersoy ve ünlü sanatçı Fatih Ürek önceki gün Günay Restaurant’ta sahne aldılar. Türk müziğin iki muhteşem sesi, peş peşe çıktıları sahnede müzikalbir şölene imza attılar.

28 Ekim 2018 12:50
Günay'a özel 35 metrelik elbise!
EN BÜYÜK SERVETİM SEVDİKLERİM

Sahneye çıkmadan önce basın mensupların sorularını yanıtlayan Ersoy, “Bu gecce içerisi yine tıklım tıklım dolu. Şükürler olsun Rabbime... Benim en büyük servetim sevdiklerim...” dedi. Gülşah Saraçoğlu imzalı beyaz leopar desenli kostümü ile ilgili ise “Benim canım Gülşah’cım bana özel olarak bu elbiseyi hazırladı. Bu gördüğünüz elbise otuz beş metre”diyerek muhabirleri güldürdü.


Muhteşem geccenin açılışını ‘Yaranamadım’ şarkısı ile yapan Diva, “Bu gecce sizler sayesinde içim kıpır kıpır beni yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim” diyerek sevenlerini selamladı. Ersoy sahnesinin bir bölümünde kendisi ile düet yapmak isteyen arap asıllı olduğu öğrenilen yabancı bir hayranını kırmayıp sahne davet ederek birlikte ‘Gecceler’ şarkısını seslendirdi. Dinleyiciler arasında bulunan bir müziksever ayağa kalkarak Diva’ya “Senden öğrenecek çok şeyimiz var Allah seni başımızdan eksik etmesin her zaman başı tacısın” diyerek Ersoy’a olan sevgisini dile getirdi. Bülent Ersoy bu sözler karşısında hayranına sahneden seslenerek” Tabi ki benden öğreneceğin çok şey var Mektep gibi kadınım, teşekkür ederim bu güzel sözleriniz için “diyerek hayranına teşekkür etti.


Geccenin ikinci bölümünde sahne alan Fatih Ürek ”Diva’nın bıraktığı sahneye çıkmak çok büyük bir şeref ” diyerek Bülent Ersoy’a olan sevgisini dile getirdi. Yaklaşık bir saat sahnede kalan Ürek, muhteşem gecceyi sevilen parçalarından “Hayde” şarkısını seslendirerek sonlandırdı.


YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Bülent Ersoy , Fatih Ürek

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz