Günay yeni sezona Candan Erçetin ile 'merhaba' diyor..

Candan Erçetin 35. Yılını Günay sahnesinde kutlayacak

03 Ekim 2013 15:54
Günay yeni sezona Candan Erçetin ile 'merhaba' diyor..
Türkiye’nin en elit eğlence mekanı Günay Restaurant, 5 Ekim Cumartesi geccesi Candan Erçetin programıyla yeni sezona başlıyor.

İlk kez 1978 yılında İstanbul Belediyesi Şan Okulu’nda müzik eğitimine başlayarak notalarla tanışan Candan Erçetin, müzik yolculuğunda bu yıl 35’inci yılını kutluyor.

35 yıla 16 albüm, pek çok ödül, satış rekorları, sayısız konser, sahne programı, televizyon dizisi, sinema filmi, televizyon programı, film müziği ile Klips ve Onlar Grubu’nun üyesi olarak 1986’da katıldığı bir Eurovision finali sığdıran sanatçı, aşk ve hüzün şarkılarını en iyi yorumlayan ses olarak biliniyor.

‘Milyonlarca Kuştuk’ isimli 16’ıncı ve son albümünü Haziran ayında çıkartan Candan Erçetin, Günay Restaurant’da Cumartesi akşamı gerçekleşecek programda hem çok sevilen eski şarkılarını hem de yeni albümünün şarkılarını seslendirecek.

Günay’da Cumartesi geccesi Candan Erçetin’den önce Sinan Erkoç sahne alacak.

Detaylar için tıklayınız..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz