Günay Restoran'dan Yılmaz Morgül'e cevap geldi

Yılmaz Morgül, Günay Restoran'dan kendisine Bülent Ersoy'un kadrosunda çıkmak için teklif getirildiğini iddiaları restoran tarafından yalanlandı!

15 Mayıs 2013 17:02
Günay Restoran'dan Yılmaz Morgül'e cevap geldi
Yılmaz Morgül, dün sabah katıldığı 2. Sayfa programında Günay Restoran'dan kendisine Bülent Ersoy'un kadrosunda çıkmak için teklif getirildiğini iddia etmişti. Bugün işletmenin yaptığı açıklamaya göre, sanatçıya hiçbir zaman böyle bir teklif gitmemiş.

İşte işletmeden gelen o açıklama;

KAMUOYUNUN BİLGİSİNE,

15 Mayıs Çarşamba sabahı 2’inci Sayfa adlı programda Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’ya konuk olan Yılmaz Morgül isimli şarkıcı, Günay müesseseleriyle ilgili gerçek dışı bazı açıklamalarda bulunmuştur. Yılmaz Morgül, kendisine Sayın Bülent Ersoy’un kadrosunda çıkması için tarafımızdan teklifte bulunulduğunu iddia etmiştir. Oysaki bugüne kadar, ne Sayın Bülent Ersoy hanımefendinin kadrolarında, ne de herhangi başkaca oluşturmuş olduğumuz kadrolarda Yılmaz Morgül isimli şarkıcı beyefendiye Günay müesseseleri tarafından hiçbir çalışma teklifinde bulunulmamıştır. Kamuoyunun bilgisine arz ederiz.

GÜNAY RESTAURANT
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Günay Restoran , Yılmaz Morgül ,

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz