Günay Restaurant kış sezonuna merhaba dedi

BVS Group’a ait Günay Restaurant önceki gecce Candan Erçetin ile kış sezonuna merhaba dedi.

19 Ekim 2015 11:19
Günay Restaurant kış sezonuna merhaba dedi
Programına başlamadan önce Günay Restaurant’ta ki dinleyicilerine ‘’Hoş geldiniz! Yine güzel bir Günay sezonunu hep birlikte açıyoruz, umarım bu geceden keyif alırsınız sizin için çok özel sürprizlerimiz var bu gece..’’ diyerek geçmişten günümüze sevilen şarkılarını seslendirdi.

Programının ikinci yarısında ‘’ Şimdi sizin için özel hazırladığımız bölüme geçiyoruz. Şimdiye kadar siz beni hep farklı dinlediniz ama aslında ben Sanat Müziği bilgisi çok iyi olan bir babanın Türk Sanat Müziği söyleyen kızıydım… Umarım bu bölümümüzü beğenirsiniz.’’ Diyerek Türk Sanat Müziği eserleri seslendirdi.


Büyük beğeni toplayan yeni repertuarı ile gece boyunca ‘’ Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın’’, ‘’Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun’’ gibi sevilen eserleri Günay’da kendisini dinlemeye gelen yüzlerce hayranı ile birlikte seslendirdi.

Kış sezonuna hareketli başlayan Günay Restaurant’ta önümüzde ki hafta Cumartesi günü Selami Şahin ve Aşkın Nur Yengi sahne alacaklar.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz