Gün ortası lezzeti..

"Burada olmanızdan dolayı çok mutluyuz ve tekrar buraya gelmeyi istemeniz için elimizden gelen her şeyi yapacağız.."

26 Ocak 2015 14:05
Gün ortası lezzeti..
Hafta sonu gibi bir Pazartesi günü için kendinize 15:00-16:00 arasında Chocolate Fondant ile mola verebilirsiniz.


P.F.Chang's; kaliteli yemek, kaliteli servis, keyifli sosyal atmosfer deneyiminin parçası olabilmeniz için sizleri bekliyor!

P.F. Chang's, ferah ve seçkin dekorasyonuyla farklı bir yemek deneyimi yaşatan modern bistro havasını Türkiye'de misafirlerine Etiler Nispetiye Caddesi'de sunuyor.

Lezzetli tarifleri, benzersiz tatlıları, paylaşılabilecek kadar büyük porsiyonlarının yanı sıra şarap, özel kokteyller, sake, bira, çay ve kahve çeşitlerinden oluşan geniş bir içecek menüsüne sahip olan P.F.Chang's Amerikan modernliğiyle Çin kültürünü buluşturan kültürel yapısı ve huzur veren atmosferi nedeniyle kendine has bir hayran kitlesi yaratmış bulunuyor.

"Burada olmanızdan dolayı çok mutluyuz ve tekrar buraya gelmeyi istemeniz için elimizden gelen herşeyi yapacağız." sloganıyla misafirlerine hizmet veren P.F. Chang's, Türkiye'de de uzun yıllardır büyük merakla bekleniyordu.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz