Gülçin Ergül Frankie sahnesinde!

Frankie'nin “Black Nights” geccelerine bu hafta Gülçin Ergül konuk oluyor!

27 Temmuz 2016 11:42
Gülçin Ergül Frankie sahnesinde!
Kurulduğu ilk günden itibaren yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul gece hayatında özel bir yer edinen Frankie İstanbul, gelenekselleşen müzik ziyafetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Frankie İstanbul, Black Nights performanslarında bu hafta caz müziğini pop stilindeki vokali ile birleştirerek kendine has müziğini yaratan Gülçin Ergül ile bir araya geliyor.

İlk albümü ‘Bravo’ ile gönüllerde taht kuran Gülçin Ergül, listelere hızlı giriş yapan ‘Bir Tanecik Aşkım’ ve ‘Harabeyim’ isimli şarkıları ve geniş sahne repertuarı ile, 28 Temmuz Perşembe akşamı saat 22.00’den itibaren Frankie İstanbul’un sahnesinde sevenleriyle buluşarak, unutulmaz anlar yaşatacak.

İyi yemek ve müziği bir arada tecrübe etmek isteyen yerli ve yabancı konuklar, haftada Salı- Çarşamba- Perşembe ve Cuma gecceleri gerçekleştirilen Black Nights ve haftasonu Saturday Lİve performansları için Frankie İstanbul'u ziyaret edebilir.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Gülçin Ergül , Frankie

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz