Güçler Al Bushra için birleşti

Eğlence ve yiyecek sektörünün güçlü isimleri Hilton Oteli içinde bulunan Al Bushra için birleşti.

08 Temmuz 2013 14:50
Güçler Al Bushra için birleşti
Eğlence sektöründe, başta “Asmalı Kokosh” olmak üzere birçok mekânın işletmeciliğini üstlenen Ebcin Group Orhan Ebcin ile Türkiye’nin en büyük lezzet zincirlerinden Uzak Doğu mutfağının vazgeçilmez ismi Dragon ‘un sahibi Ergun Yücebıyık güçlerini Hilton Oteli içinde bulunan Al Bushra için birleştirdi.

Bu sinerji ile sektöre; lezzetli yemekle birlikte kaliteli eğlencenin bir arada olacağı, özlenen bir anlayış getiren mekan iddiasıyla yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Eşsiz Boğaz manzarasıyla, Hilton Oteli’nin 9. katında yer alan Al Bushra, mutfağını zenginleştirerek yaptığı değişikliklerle, Lübnan mutfağını alışılmışın dışında sunduğu lezzetle İstanbul’un gerçek Orta Doğu restoranı olma özelliğini sürdürüyor.

Menüsünü zenginleştiren Al Bushra da Arap dünyasının esintilerini, yemeklerinin yanı sıra oryantal dansçıların Showlarıyla da tamamlayan mekan da eğlence her gün şölene dönüşüyor.

Al Bushra; muhteşem boğaz manzarası eşliğinde, 200 kişilik salonu, yazlık bahçesi, 40 – 60 kişilik private odalarıyla, eğlenmeyi ve lezzetli yemek yemeği bir arada arayanların yeni adresi olmaya hazırlanıyor.

Rezervasyon ve her türlü bilgiye http://albushra.com.tr adresinden ve 0212 343 80 81 den ulaşabilirsiniz.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Al Bushra

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz