Goût de France’ın beşinci etkinliğinde: Kiss The Frog lezzetleri...

Fransız turizmini tanıtmak ve Fransız mutfağının renklerini gururla taşımak için, Goût de France / Good France’ın, sayıları 2000’den fazla şef ile 5 kıtada, 21 Mart 2019 tarihinde beşinci defa bir araya gelecek.

18 Mart 2019 10:17
Goût de France’ın beşinci etkinliğinde: Kiss The Frog lezzetleri...
Dünyanın birçok şehrinde ve çok sayıda misafir için 1912 yılında, Auguste Escoffier aynı menü ile ve aynı günde " Epikür sofralarını "başlatmıştır.

Goût de France / Good France da, bu güzel fikirden yola çıkarak, dünyanın dört yerindeki her kategoriden restoranı bu ruh etrafında bir araya getirmeyi arzu ediyor. Fransız mutfağının, UNESCO tarafından ’Dünya Kültür Mirası’ listesine dahil edilmesi ile birlikte, ilki, 19 Mart 2015 tarihinde gerçekleşen bu uluslararası etkinlik, de dünya çapında yankı uyandırmıştır.
Söz konusu etkinlik, katılımcı her restoranda, bir akşam yemeği çerçevesinde, Fransız mutfağının mükemmeliyetine duyulan saygıyı gözler önüne serecektir : inovasyon kapasitesi ve Fransız mutfağının değerleri : paylaşım, zevk, sağlıklı yemeğe saygı, çağdaş ve dünya değerleri ön planda olacaktır.

Goût de France’ın beşinci senesinde,bu etkinliğe Türkiye’den Kiss the Frog bu lezzetli mönü ve şaraplar ile katılmaktadır.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: kiss , the , ftog , mekan

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz