GölBalık'ta balık sezonu açıldı!

Siz de ehl_i keyftenseniz Göl-Balık tam size göre!Şimdilerde balık sezonu da açılmışken GölBalık'ın taze balık mostrasını görmelisiniz.

29 Ağustos 2013 13:44
GölBalık'ta balık sezonu açıldı!
Göl kenarı…Ağaçlar… Masanızda taze balık…Salatalar…Mezeler…Tatil beldeleri mi aklınıza geldi? Uzaklara gitmeye gerek yok. GölBalık restoran, İstanbul’a yalnızca kırk dakikalık mesafede!

Siz de ehl_i keyftenseniz Göl-Balık tam size göre! GölBalık'ın taze balık mostrasını ve zengin mönüsünü görünce “tatmadığım ne çok balık varmış” diyeceksiniz. Birde yanınızda püfür püfür esen göl manzarası size eşlik etti mi işte o an değmeyin keyfinize.


GölBalık gerek konumu itibariyle gerek lezzetleriyle gerçekten apayrı bir mekan. Bir çok balıkçıdan ayrılan özelliği ise şehrin gürültüsü ve kalabalığından uzak yeşillikler içerisinde olması. GölBalık manzarası ve sakinliği ile resmen insanın içine huzuru işliyor. Gölet manzarası ve ona eşlik eden yeşillikler sizi alıp bambaşka diyarlara götürüyor.

Büyük bir parkın içerisinde olan GölBalık kuş sesleri eşliğinde size huzur vaat ediyor. İçeri girdiğiniz anda karşılaştığınız manzara sonrasında ne demek istediğimi anlayacaksınız o yüzden huzur fazla bekletmeden bir an önce GölBalık'ın yolunu tutun derim.


Yol sırasında biraz daha iştahınız artınca GölBalık'ta ziyafet biraz daha sizi heyecanlandıracak. Çünkü geniş bir menüye sahip olan GölBalık'ta ne ararsanız bulabilirsiniz hatta aradığınızdan fazlası da size sunulacak. Taptaze balık keyfi, tadını damağınızda bırakacak enfes mezeler bir de ortamın huzuru eklendi mi sofranıza daha ne ister ki bir insan. Hele şimdilerde balık sezonu da açılmışken GölBalık'ın taptaze balıklarından yemek resmen bir ziyafet! Hatta gölde yüzen kazlar ve ördeklerde size bu huzurlu geccede eşlik edecek.

GölBalık'ın bahçesinde ki huzur dolu manzaradan bu kadar bahsetmişken iç mekandan bahsetmemek de haksızlık olur çünkü GölBalık'ın içerisi de dışarısı kadar mükemmel. Bir çok antika eşyanın olduğu mekan dekorasyonuyla göz dolduruyor. Antikalarının yanından geçerken etkilenmemek elde değil zaten restorandaki tüm antikalar mekanın sahibi Ali Bey'in özel koleksiyonundan, hepsi yurt dışından alınmış özel eserler.


Antikaların yanında mekanda bir de akvaryumlar var ki saatlerce seyredilebilir. Piranalardan, ufak köpekbalıklarına kadar bir çok balık cinsinin olduğu 4 - 5 tane akvaryum var. Şahsen hepsi benim inanılmaz ilgimi çekti ve bir süre karşılarında durarak onları izledim. Sonuç ise yine huzur oldu! Zaten akvaryumların insanlara ne kadar huzur verdiğini duymayan yoktur herhalde. Kısacası GölBalık'ın her bir köşesinden huzur yükseliyor. Üstelik her bir detay ince ince düşünülmüş ve öyle mekana yerleştirilmiş.


GölBalık'ta her şey gerçekten dört dörtlük hem manzarası hem lezzetleriyle nadir bulunan mekanlardan. Hele bu güzel aylarda kaçamak yapmak içinde bire bir.

İrem Altınalev

[email protected]
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Göl Balık , Bahçeşehir

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz