Göl Et&Balık'ta önemli organizasyon!

Göl Et&Balık Restaurant’ta büyük bir yemek organizasyonu yapıldı.

26 Ocak 2015 18:36
Göl Et&Balık'ta önemli organizasyon!
Başakşehir Kaymakam’ı sayın Kazım Tekin ve Başakşehir Belediye Başkanı sayın Mevlüt Uysal Başakşehir’in en popüler mekanlarından biri olan Göl Et&Balık Restaurant’ta büyük bir yemek organize etti. Yemekte bir çok ülkeden önemli ve değerli isimler vardı.

Türk Başkonsolosluğunun ev sahipliği yaparak Göl Et&Balık Restaurant’ta organize ettikleri özel yemekte Amerikan, Polonya, İsveç ve İsrail konsoloslukları başkanlarının yanı sıra Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı sayın Nurettin Ertemel, diğer başkan yardımcıları ve Başakşehir’in ilk kaymakamı olan ve şu anda Tokat Valisi olan Cevdet Can vardı.

Göl Et&Balık Restaurant hakkında

2006 yılında Bahçeşehir’de açılan ve bugüne kadar adını sıkça söz ettiren Göl Et&Balık Restaurant kalitesi ile popüler mekanlardan biri. İtina ile seçilen günlük taze deniz ürünleri, uzman personeller tarafından işlenerek kaliteli servis ve güzel sunum ile misafirlerine hizmet ediyor.

Göl Et&Balık Restaurant'da, çocuk odası ve çocuk parkının yanı sıra müşterilerini hoş karşılamak ve otopark sıkıntısı çektirmemek için vale hizmeti de vermekte. E-6 kara yolu ile şehir merkezine 15 dakika uzaklıkta olan Bahçeşehir Göl Et&Balık Restaurant, hafta sonları tüm İstanbulluların uğrak yerlerinden biri.

Eğer sizlerin de yolu Göl Et&Balık Restaurant’a düşmediyse bence en kısa zamanda uğramalısınız..

GÖL ET&BALIK RESTAURANT ile ilgili detaylı bilgi ve iletişim için tıklayınız…
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Göl Balık , Bahçeşehir

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz