Göksu’nun Boğaza Kavuştuğu Yer; Hisar Balıkçısı

Anadolu yakasının kalbi olan Anadolu Hisarı’nda ,Göksu Deresi’nin boğazla buluştuğu yerde, Göksu Deresi’nin ayakları üzerine kurulu Hisar Balıkçısı.

28 Mart 2018 13:03
Göksu’nun Boğaza Kavuştuğu Yer; Hisar Balıkçısı
Sabah kahvaltısından akşam yemeğine kadar servisi var Hisar Balıkçısı’nın. Birbirinden güzel mezeleri ve her gün limandan taze gelen balıklarıyla İstanbul’un en iyilerinden.


Kapıdaki karşılamadan servis menüsüne kadar her ayrıntısıyla sizi memnun edecek bir restaurant Hisar Balıkçısı, güzel havalarda Göksu’nun neredeyse üzerinde oturma fırsatı buluyorsunuz, soğuk havalarda ise iç mekanı o kadar aydınlık ve ferah ki, içeride olduğunuzu anlamıyorsunuz bile.


Adeta kendi evinizin bahçesine geçer gibi Hisar Balıkçısı’nın bahçesine geçin. Sabah limandan taze gelmiş, mevsimindeki balıklardan birini sipariş verin, İstanbul’da yiyebileceğiniz en güzel balıklardan birini beklerken Göksu Deresi’nin huzurunu yakalayın…

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Hisar Balıkçısı

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz