Gerçek İtalyan: Carlo's Pizza!

Gerçek İtalyan şefi Giancarlo di Giacono'nun ellerinden, gerçek İtalyan malzemelerinin, gerçek İtalyan lezzetlerine dönüştüğü, gerçek bir İtalyan restaurantı Carlo's Pizza...

27 Ağustos 2014 14:25
Gerçek İtalyan: Carlo's Pizza!
Havalar hala sıcak... Bir süre daha soğuyacağa da benzemiyor. Henüz yaz tatili yapmamış ve rotasını Bodrum'a çevirecek olanlar, Bodrum'da ikamet edecek kadar şanslı olanlar veya hali hazırda Bodrum'da tatiline devam ederken gerçek İtalyan lezzetlerinden tatmak isteyenler için, 50 yıldır pizza, makarna ve diğer İtalyan tatları üzerinde uzmanlaşmış, pizza ustası Giancorlo di Giacono, Turgut Reis'te MarinA otel'e ait İtalyan restaurantına yaptığı pizza ve makarnalarla konuklarını bekliyor.


Dünyanın bir çok ünlü kentinde gerçek İtalyan pizzası ve makarnası üzerine seminerler veren ve konuşmalar yapan Giancarlo di Giacono, Türk Mutfağı'na hayranlığını her fırsatta dile getiriyor. Fakat Türk Mutfağı ile İtalyan Mutfağı arasındaki farkları da en ince ayrıntısına kadar bilen Giacono, pizza ve makarna yapımı konusunda bir duayen...


Hem eğlenceli hem de lezzetli bir gecce geçirmek isteyen herkes, eş, dost ve sevdikleriyle beraber usta ellerden çıkmış gerçek İtalyan lezzetlerini Carlo's Pizza'da tadabilir.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: Carlos pizza , restaurant

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz