Geçmişe bir yolculuk: Mahkeme Lokantası

Adını tarihi Ceneviz Mahkeme Binası’ndan alan Mahkeme Lokantası, size zamanda geriye götürüyor. Bu eşsiz deneyimi merak ediyorsanız sizi aşağıdaki satırlara bekliyorum.

12 Nisan 2018 13:23
Geçmişe bir yolculuk: Mahkeme Lokantası
Mahkeme Lokantası, Galata’da tarihi bir bölgede bulunuyor. Vitraylarından duvarındaki antika saatlere şamdanlarından tuğlalarına sizi farklı bir dünyaya taşıyor. Neredeyse 600 yıllık geçmişi olan bir binada hizmet veriyor.


Üst katında 5 farklı özel oda bulunuyor Mahkeme Lokantası’nın, muhteşem kristal avizeleri ve şamdanlarıyla sizi anında büyülüyor, her odanın ayrı ses sistemi bulunuyor ve isterseniz fasıl grubu da getirilebiliyor.


Mahkeme Lokantası’nın muhteşem mezelerinden pilaki, atom, lakerda, tarama ve Girit ezmesi yedim. Hepsi inanılmaz lezzetli.


Galata’nın tarihi atmosferinde sizi zamanda geriye götürecek Mahkeme Lokantası, siz daha gitmediyseniz, mutlaka en yakın zamanda uğrayın derim!


Berru Kahyaoğlu
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz