"Gecce Restoran Melekleri"

"Gecce Restoran Melekleri" mekanları geziyor..

03 Nisan 2015 10:44
"Gecce Restoran Melekleri"
Yeme-içme ve eğlence sektöründe, 15 yıllık tecrübesiyle öncü olmuş, yol göstermiş ve hep yönlendirmiş gecce.com.. Hem müşteriyi, hem de mekancıyı bilinçlendiriyor..

İşte sizlere tüm detaylarıyla mekanları yaşatan yazarlarımız;

Trend Gurmesi / Özlem Sucu: En trend mekanlardan sizleri haberdar eden Özlem Sucu’nun farklı bakış açısı ve güvenilir kalemiyle; hangi mekanda ne yiyeceğinizi, nerede nasıl eğleneceğinizi biliyorsunuz..

Trend Gurmesi'nin son yazısı için tıklayın.

Art Of Food / Sedef Türker: Sanatın değmediği hayatların eksik kaldığını, yaşamın en büyük sanat olduğunu düşünen Sedef Türker, yazılarıyla sizi bambaşka dünyalara yolculuğa çıkarıyor. Yaşamın her anını sanatla dolduranlar, her lokmanın bir hikayesi olduğuna inananlar, anı biriktirmeyi sevenler! Art of Food sizler için yazıyor..

Art of Food'un son yazısı için tıklayın.

Berrak Mekanlarda / Berrak Tangülü: Berrak, her an her yerde karşınıza çıkabilir! Yerinde duramayan, dinamik, sportif yazarımız Berrak Tangülü, kah Avusturya’da kah Hatay’da, en meşhur yemekleri sizlerle paylaşıyor ve mekanları puanlıyor..

Berrak Mekanlarda'nın son yazısı için tıklayın.

Ms. Gurme / Dilek Yeğinsü: Bayan Gurme, detaylı anlatımı ile sizi mekana gitmiş kadar yaşatıyor. Kapıdan girdiği andan itibaren, mutfağa kadar her detayı ön planda tuttuğu yazılarıyla tam bir gurme..

Ms. Gurme'nin son yazısı için tıklayın.

Gizem’li Tatlar / Gizem Çetin: Dünya trendlerini yerinde keşfetmiş Gizem Çetin'in samimi önerileri ile gezmek artık daha keyifli. Sektörün kalbinden kopup gelmiş bir mekan gurmesi; en iyileri, farklı lezzetleri, eğlencenin kalbini sizler için keşfediyor. Geziyor, tadıyor ve deneyimlerini sizlerle paylaşıyor..

Gizem'li Tatlar'ın son yazısı için tıklayın.

"Gecce Yeme-İçme Eğlence Treni", 5 ayrı kadın gözüyle, tüm mekanların her türlü ayrıntısıyla gözlerinizin önünde.. Seç, beğen, git ve eğlen.. Gecce.com'a teşekkür et.. Beğenmezsen, usta gazeteci Kenan Erçetingöz'ün "Pazarlıkçı" köşesine şikayet et.. Daha ne olsun değil mi?

Gecce.com olarak, sektörün öncüsü olmak gurur verici.. Ve biz de sizlerden aldığımız güçle, bu haklı gururu yaşıyor ve mutlu oluyoruz.

Yaşasın gecce.com..
Yaşasın yeme-içme-eğlence sektörü..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz