Gecce'nin mekan melekleri

Aslında İstanbul'da ne kadar çok balıkçı var değil mi? Ya kebapçı? İtalyan, Dünya mutfağı, Fransız, vs vs vs.. ?

05 Mart 2014 20:04
Gecce'nin mekan melekleri
Bu kadar çok gezmememize rağmen, henüz hiç gitmediğimiz, bilmediğimiz, tatmadığımız balıkçılar, kebapçılar, restoranlar o kadar çok ki!

Ama hangi birine gidelim, nasıl yetişelim bilemiyoruz. İşte sırf bu yüzden gecce.com var. Yeme-içme ve eğlence sektöründe, 13 yıllık tecrübesiyle öncü olmuş, yol göstermiş ve hep yönlendirmiş gecce.com.. Hem müşteriyi, hem de mekancıyı..

Gecce.com yeme-içme ve eğlence treninde, başta Gecce Gurme Kurulu Başkanı Kenan Erçetingöz lokomatif olmak üzere, yazarlarımız Özlem Sucu Trend Gurmesi, Tuğba Talay MS gurme, Berrak (Tangülü) Mekanlarda ve Alternatif Lezzetler için ise Begüm Bölükbaşı olmak üzere yazar arkadaşlarımız İstanbul'un yeme-içme mekanlarını hallaç pamuğu gibi sallıyorlar ve hepsini gezip sizlere en doğru mekanları aktarmaya çalışıyorlar.. Yazılarını zevkle okuyoruz, İstanbul'un doğru mekan ve lezzetlerini öğreniyoruz..

"Gecce Yeme-İçme Eğlence Treni", 4 ayrı kadın gözüyle, tüm mekanların her türlü ayrıntısıyla gözlerinizin önünde.. Seç, beğen, git ve eğlen.. Gecce.com'a teşekkür et.. Beğenmezsen, usta gazeteci Kenan Erçetingöz'ün "Pazarlıkçı" köşesine şikayet et.. Daha ne olsun değil mi?

Gecce.com olarak, sektörün öncüsü olmak gurur verici.. Ve biz de sizlerden aldığımız güçle, bu haklı gururu yaşıyor ve mutlu oluyoruz.

Yaşasın gecce.com..
Yaşasın yeme-içme-eğlence sektörü..
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz