Geccelerin Yunanlısı: Cahide Salonika

İstanbul gecce hayatına, Yunan havalarından gelen; heyecanlı, capcanlı bir mekan! Açıldığı günden beri rakip tanımıyor. Her gecce sürprizler devam ediyor, eğlence ritmini asla ama asla kaybetmiyor. Akaretler'de sizi bekleyen bir Yunanlı var..

15 Nisan 2015 12:32
Geccelerin Yunanlısı: Cahide Salonika
Bildiğiniz güzeller güzeli Cahide’nin eğlence anlayışını ‘Greek Bistro&Lounge’ konseptiyle tabağınıza getirecek mini mini kardeşi..

Lezzet, dekorasyon, müzik, eğlence, ambiyans.. Her şey sizin için düşünülmüş. Tüm konsept özel olarak hazırlanmış. Size sadece keyfini çıkarmak kalıyor!

Yunan Adaları'nın keyfini sürmek için ne uçağa binmenize ne de yazı beklemenize gerek var..


Kimi zaman Türk popunun eğlenceli ritimleriyle içiniz içinize sığmayacak, kimi zaman da sirtaki eşliğinde etrafınıza sepet sepet karanfiller saçacaksınız..


Avrupa’nın en başarılı restorasyon projesi olan Akaretler Sıraevler’de hayata geçen mekanda, yemekler, mezeler, Bouziki’nin tınısı ve Cahide’ye özel showlar akılları baştan alıyor..

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz