Geccelerin kraliçesi: Cahide Cümbüş

Özel kutlamaların, doğum günlerinin ve bekarlığa veda partilerinin değişmez mekanı Cahide Cümbüş İstanbul gecce hayatına bir kez daha, baştan aşağı yenilerek merhaba dedi.

24 Ocak 2014 15:06
Geccelerin kraliçesi: Cahide Cümbüş
Cahide Cümbüş kışlık yerinde içinizi ısıtıp, muhteşem dünyasında sizi vazgeçemeyeceğiniz bir aleme götürüyor. Artık vur patlasın, çal oynasın geceleri başlıyor Cahide Cümbüş’te. Cahide Cümbüş gelin gibi süslendi. Dört bir yanından rengarenk sürprizler fışkıran basma duvarları, gökyüzünün yedi rengini kapsayan kubbesi ile kışın soğuk geccelerinde size sıcacık bir atmosfer ve çılgın bir eğlenceye götürüyor Cahide Cümbüş. Üzeri peluşlarla özel olarak kaplanan Volskwagen araba, çerçeveler içinde yurtdışından getirilen özel kolyeler, binlerce yapma çiçek ile kaplanan çiçek bahçesi, özel dokunmuş 1.000 metrelik kumaşlarla yaratılan ve gökkuşağına nazire yapan kubbenin tavanı ile Cahide böylesine rengarenk bir cümbüş içinde sizleri bekliyor.
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: cahide cümbüş

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz