Geccenin kalbi buralarda atıyor!

“Türkiye’de en ilgi çekici ve heyecan uyandırıcı gecce hayatı hangi şehirdedir?” İstanbul dediğinizi duyar gibiyiz.. Köklü ve prestijli bir şehir olması,eğlence hayatında sundukları ile herkesin ziyaret etmek, yaşamak ve güzelliklerinden faydalanmak isteyeceği gecce hayatınıza fark katacak mekanları sizlerle buluşturuyoruz..

29 Haziran 2018 11:48
Geccenin kalbi buralarda atıyor!
SORTIE


Bir tarafta İstanbul’un ihtişamlı görüntüsünü, diğer bir tarafta boğazın siluetini görebileceğiniz mekanlardan biri olan Sortie, eğlenebileceğiniz bir gecce hayatını ayağınıza getiriyor..

MORİ PERFORMANCE


İstanbul Anadolu Yakası'nın en büyük canlı performans mekanı olan Mori Performance, benzersiz etkileyicilikte dekorasyonu, ulaşımı kolay olan konumu, farklı ihtiyaçları karşılamaya müsait yerleşim kurgusu, mükemmel alt yapısı ile siz değerli misafirleri ağırlamaya hazır.

MODA KAYIKHANE


Açıldığı günden itibaren önemli bir çekim merkezi haline gelen Moda Kayıkhane, gerek fiziksel ortamı gerekse teknik ve akustik altyapısı itibariyle, müzikseverlere benzersiz bir ortam sunuyor.

NANNA


Adaların ve mavinin eşsiz görüntüsüyle bütünleşen, huzuru ve eğlenceyi bir arada barındıran Nanna, oturduğunuzda kalkmak istemeyeceğiniz bir eğlenceye sizleri bekliyor.

MOOD NIGHT


Eskişehir'de eğlence ve gecce hayatına damgasını vuran MoodNight, dinamik bir toplumun eğlence için tercih ettiği mekanların başında yer alıyor.

Gülşen Karaağaç
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz