Gecce.com talihlisinin İkinci Bahar keyfi!

Gecce.com'a fotoğraflı bir şekilde üye olup en çok yorum atarak haftanın talihlisi olan şanslı üyemiz Fulya Kesek ve arkadaşı İkinci Bahar'ın eşsiz lezzetlerinin tadını çıkardılar.

16 Mart 2013 00:05
Gecce.com talihlisinin İkinci Bahar keyfi!
Gecce'nin ayrıcalıklı dünyasından adım attığınız anda yıldızlar size eşlik eder.. Konserler, davetler, yemekler, kitaplar, organizasyonlar.. Her şey ama her şey GECCE.com üyelerine özeldir.. Çünkü onlar başkadır, onlar ayrıcalıklıdır, onlar şanslıdır..

Bu haftaki şanslı üyemiz Fulya Kesek oldu. Fulya hanım bu gecce arkadaşıyla birlikte Kanlıca'daki meşhur İkinci Bahar adlı restorana gitti.

Üyemiz duygularını şöyle ifade etti
'Yemek davetini kazandığımdaki şaşkınlıklığımı atamadan ikinci baharın o nezih ortamında bulunma şerefine ulaştık, ve çokkk keyif aldık. Şahsen ben ve arkadaşım adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.'

Müdavimlerine güler yüzlü, sıcak ve sevimli bir ortam sunan İkinci Bahar'da, şanslı üyemiz ve arkadaşı oldukça keyifli vakit geçirdi ve İkinci Bahar'ın eşsiz lezzetlerinden tattılar. Öncelikle başlangıç olarak Yuvalama Çorbası içen üyelerimiz ana yemek olarak İkinci Bahar'ın meşhur yemeği 4 saat boyunca odun ateşinde pişen İçpilavlı Kuzu İncik Tandırını ve Hünkar Beğendi'sini tattılar. Yemeklerini lezzetle yiyen talihli üyemiz ve arkadaşı tabiiki de İkinci Bahar'ın o lezzetli Çikolatalı Suffle'sini yemeden de kalkmadılar.

Eşsiz lezzetleri tattıkları mekandan oldukça memnun bir şekilde ayrılan üyemiz Fulya hanım ve arkadaşı GECCE.com'a teşekkür ettiler.

Bu özel gecceleri yaşamak ve eşsiz lezzetleri tatmak inanın artık çok kolay.

Haydi, şimdi sizde mekanlara yorum yapın; sihirli yıldızımızı size de değdirelim...
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece geccemekan.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Bağlantılar: İkinci Bahar

PAYLAŞ

  • Bunu Facebook'da paylaş!
  • Bunu Tweet'le!
  • Bunu Google Plus'ta paylaş!

YORUMLAR

Üye Girişi Yap

İsim

E-posta

Yorumunuz